1 Editat de Schlaffen (2009-03-23 16:06)

Subiect: Magazine prin Germania..

Aici daca suntem cuminti poate ne ajuta si domnul Fishmobil cu niste poze.. tongue

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Magazine prin Germania..

anubias, microsorum, crinum...

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Magazine prin Germania..

...

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

4 Editat de Schlaffen (2009-03-23 16:22)

Re: Magazine prin Germania..

In this Gallery you can see some pictures from a selling installation in a big German pet-shop. The location is in the city Ludwigshafen and the company the Koelle-Zoo GmbH (location: Koelle-Zoo Ludwigshafen). The installation was adjust to aquatic plants from Tropica - Denmark (location: Tropica Homepage). The total size is about 8 meter long and 2 Meter wide, the water volume is about 6.500 Liters. Lightning: 70Watt HQI mixed with T8 tubes Nu cred ca mai trebuie sa traduc.. smile

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

5 Editat de Schlaffen (2009-03-23 16:28)

Re: Magazine prin Germania..

Nu stiu daca am postat unde trebuia (probabil la lista de petshop-uri).. dar daca se poate sa il mutati nu e nici o problema..
Mai am de prezentat si paduri tropicale (artificiale) conceptul plus niste poze ca sa va faceti idee doar ca nu stiu unde sa il incadrez..
Eu am vizitat asa ceva si am ramas placut surprins...

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

6

Re: Magazine prin Germania..

iauite ma si eu credeam ca este pozat in obor lol:lol:
La alti se pune pret pe calitate si rafinament la noi se pune pret pe profit ........

Nu lasa pe maine ce poti face azi

7 Editat de soto_san (2009-11-20 14:48)

Re: Magazine prin Germania..

Germania e de pe alta planeta fratilor ...:)))....din care noi nu facem parte....efectiv isi bat joc de noi ...:)))...vai de mama noastra

este un lucru foarte important sa sti sa respecti

Re: Magazine prin Germania..

Ce filtrare au acvariile,sa curga apa dintr-un acvariu in altu.