1 Editat de Tamango (2010-11-13 00:31)

Subiect: PREZENTARE

Salutare tuturor.Ma numesc Dima Daniel,sunt din Bucuresti,am40 de ani si un agvariu eheim 64l(kit),sibstrat de 2-3 mm,citeva plante,o pereche de molly.una de hifo voal;4 gupy,3 ancistrusi micuti,si.....un fffff frumos si super cuminte mascul beta splendensis  :sok Da,cunosc incompatibilitatea dar este pestele de inceput al fetitei mele si idolul nostru daca pot sa spun.Cam atit despre mine,va doresc ape limpezi tuturor!

2

Re: PREZENTARE

Bine ai venit Daniel :sok  Nu fi modest....pune câteva poze, asta-i deliciul  :sok

3

Re: PREZENTARE

Bun venit printre noi .. asteptam poze smile

4

Re: PREZENTARE

bun venit....\
si pozele nu au mai venit

Pacea eterna nu va dainui pe pamânt decât atunci când ultimul om îl va ucide pe penultimul - "Mein Kampf"

5

Re: PREZENTARE

salut
si eu sunt nou pe aici sunht zola din cluj si am un acvariu maaaareeee(pt mine) am ciclide

Re: PREZENTARE

\Bine ai venit!hai...hopa sus cu poze

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

7

Re: PREZENTARE

zola d6 A scris:

salut
si eu sunt nou pe aici sunht zola din cluj si am un acvariu maaaareeee(pt mine) am ciclide

Hopa.....Zola vezi ca ai greșit "gaura"....aici este postul lui Daniel :sok

Re: PREZENTARE

sal cum te poti prezenta ca sunt nou si nu stiu

NU UITA, ca si TU a-i fost candva la fel! Cel ce respecta intotdeauna va fi respactat!!

Re: PREZENTARE

sal zola cum te prezinti:))????

NU UITA, ca si TU a-i fost candva la fel! Cel ce respecta intotdeauna va fi respactat!!

Re: PREZENTARE

oameni buni nimeni nu ma baga in seama si pe mine???

NU UITA, ca si TU a-i fost candva la fel! Cel ce respecta intotdeauna va fi respactat!!

11

Re: PREZENTARE

catalin_fugaru A scris:

oameni buni nimeni nu ma baga in seama si pe mine???

Care-i treaba?

12

Re: PREZENTARE

catalin_fugaru A scris:

sal cum te poti prezenta ca sunt nou si nu stiu

Salut! In primul rand ne cerem scuze de off topic gazdei, pe care o salut si o astept cu niste poze. Ca sa postezi trebuie sa dai click pe rubrica PREZINTA-TI ACVARIUL si vei obeserva in dreapta butonul SUBIECT NOU. Acolo apesi ca sa incarci pozele si sa ne incanti cu acvariul tau. Succes si te asteptam!

ERRARE HUMANUM EST SED PERSEVERARE DIABOLICUM / A gresi e omenesc, dar a persevera  este diabolic

13 Editat de Tamango (2011-01-17 20:04)

Re: PREZENTARE

Sunt pozele de inceput(abia acum am vazut postarile),mai noi nu am apucat sa fac,am schimbat destule de atunci...acum vreau sa trec la 150-180l.Fetita mea de 9 anisori vrea ,,ceva mai mare taty''.
Castelul,turnul...opera fetitei.....ca la inceput...zic eu,stima si numai de bine.
Sa speram ca la noul set-up de 150-180l apar cu poze mai devreme