41

Re: Sfatuiti-ma va rog pentru reactor

lorin666 A scris:

eu am jbl cu extensii la 55cm sunt destul de multumit de el.

Cum e cu intretinerea lui e sacaitor? Am gasit si eu o oferta de Taifun si majoritatea au zis ca e slab. Am vorbit cu Dan Bitanu si mi-a recomandat tot de la JBL un difuzor. Am zis sa incerc si apoi daca plantele mele devin avide de CO2 ma axez pe arma secreta a lui Dan.

ERRARE HUMANUM EST SED PERSEVERARE DIABOLICUM / A gresi e omenesc, dar a persevera  este diabolic

42 Editat de lorin666 (2011-04-18 23:37)

Re: Sfatuiti-ma va rog pentru reactor

?

43

Re: Sfatuiti-ma va rog pentru reactor

Pai la inceputul postarii am pus doua reactoare sa vorbim pe ele care. Ca pret mi se par bune (financiar imi sunt accesibile ambele, nu ma pot arunca la ceva de 250 - 300 lei). Au fost pareri si de o parte si de alta apoi s-a introdus in discutie un difuzor si la sfarsit Dan ne-a aratat ''monstrul'' lui. Un lucru e clar cele exterioare sunt net superioare. Daca trag linie dupa postarile astea si sfaturile primite in paralel, o sa imi iau un difuzor JBL deasupra lui pun un filtru Resun ca sa ia bulele si sa le imprastie si daca nu sunt multumit de el sa imi fac unu replica la al lui Dan Bitanu.

ERRARE HUMANUM EST SED PERSEVERARE DIABOLICUM / A gresi e omenesc, dar a persevera  este diabolic

44

Re: Sfatuiti-ma va rog pentru reactor

Multumesc tuturor care au participat cu sfaturi la acest topic mi-ati fost de un real folos si mi-ati intarit alegerea. Inca odata multumesc ^:)^  :kiss

ERRARE HUMANUM EST SED PERSEVERARE DIABOLICUM / A gresi e omenesc, dar a persevera  este diabolic