Subiect: Ce facem weekendu asta?

I-a ziceti ma fratilor acvaristi ce facem in weekend? Facem un gratar, o piscina, o bila , un torsbal?? ...sau ne strangem toti si ne uitam la o telenovela ceva???

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

2

Re: Ce facem weekendu asta?

eu propun trosbal smile  sau bowling ?

Re: Ce facem weekendu asta?

daca v-a placut trosbalul o sa mergem tot asa.. iar daca venim toti odata putem sa facem si echipe ca data trecuta am jucat cum s-a nimerit, nah nea Florine sa te mai iei de mine tongue

Sambata joaca Romania, va intereseaza sa facem deplasare pana la Constanta?
Eu merg sigur, daca va intereseaza si pe voi facem brigada smile

vremea:
Sambata           Senin      17 °C - 4 °C
Duminica         Posibil Ploaie - 20% Posibil Precipitatii     18 °C - 7 °C

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Ce facem weekendu asta?

Meciul este proiectat si in ala Polivalenta cred ca nu ar fi rau sa mergem cu totii acolo, ce spuneti?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Ce facem weekendu asta?

Ne costa ceva drumu pana la constanta !! Nu?..si nici nu cred ca mai sunt belete smiletongue ! DA poate mergem la Polivalenta !!

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

6

Re: Ce facem weekendu asta?

votez polivalenta :X dar cu un fotbal inainte asa de incalzire sau a doua zi ?:x

Re: Ce facem weekendu asta?

Bilete cred ca inca pot sa va fac rost.. doar sa vreti..
Fotbalul ramane sambata sau duminica tot mai matinal asa.. cine vrea sa mearga il rog sa ma anunte..

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Ce facem weekendu asta?

deci pana la urma weeend-ul asta nici in plazza nu ne mai vedem???

9

Re: Ce facem weekendu asta?

ba da duminica ora 2 30 in plazza

Re: Ce facem weekendu asta?

Fratilor nu cred ca voi fi prezent deoarece ma luat o gripa urata de tot !! Dar cu voia lui Dumnezeu poate ma fac bine pana maine la 2 - 30 sa va dau gata cu Proiectul meu de Acvariu !!

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: Ce facem weekendu asta?

eu sunt absent, gripa a invins si nu pot ajunge maine in plazza, va doresc distractie placuta.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

12

Re: Ce facem weekendu asta?

nu imi vine sa cred.. adica si eu am o veste de genul asta si nu am ce face.. trebuie sa va spun ca nu pot sa ajung nici eu pentru ca trebuie sa plec din Bucuresti maine..
imi pare rau baieti.. o duminica placuta va doresc si promit ca o sa apar si eu saptamana viitoare!

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Ce facem weekendu asta?

Daca noi 3 nu am putut ajunge, ma intreb cine cu cine s-a intalnit ??:D:lol:

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

14

Re: Ce facem weekendu asta?

pai nu mai mam dus nici eu smile)

Re: Ce facem weekendu asta?

Odata a lipsita taticul vostru si s-a ales praful. Mai baieti mai........

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.