Subiect: exotic

Salut,eu spun ca am postat bine anuntul la nevertebrate,puteti sa ma contraziceti,acest baiat Exotic pe numele real Eugen,id bilaz0r,nr tel 0724486741,a venit cu o mare rugaminte sa-i imprumult un filtru ca sa nui moara pestii ca pe 15 sa-mi dea banii(30 ron),stiind ca nu este de incredere totusi i-am dat,greseala mea,nu este vorba de bani ci de om,daca as fi avut 15 ani poate asa as fi facut si eu dar la 20 si ceva....am scris acest anunt ,in caz ca intra cu alt ID sa nu aveti incredre in el,este un om....(unde este postat anuntul),decideti voi ce faceti,poate aici mai posteaza si altii anunturi cu oameni tot la fel de "seriosi",o zi buna

2

Re: exotic

Da este relativ bine postat...numai ca trebuia sa pui ghilimelele de rigoare lol
Lăsând gluma la o parte, poți crea la "Cafenea" un post cu "Feriți-va de ei" sau ceva asemănător! Îmi pare rău pentru tine sad

3

Re: exotic

nu stiu daca intr-adevar ai postat bine aici, mergeam probabil mai bine la cafenea sau vanzari.
oricum stim cu totii ce fel de om este exotic, unii se distreaza pe seama lui, unii nu il suporta, eu intru in cea de a 2 categorie, prostia nu este un mare entertainment pentru mine si as fi fost mai linistita stiind ca nu mai bantuie pe aici. dar cel mai bine este sa te feresti de el cat mai mult posibil, eventual sa il ignori, daca poti. banii nu stiu insa daca ii vei mai vedea

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

Re: exotic

nu-mi pare rau,am si spus nu este vorba de bani,este vorba de copii astia care se cred baietasi daca te inteapa cu un filtru,faza este ca stiu unde lucreaza si nu m-as incurca pentru nimic in lume sa ma inpun ca barbat,mai bine-l las sa se bucure in sinea lui si sa se creada "trandy", :apl

5 Editat de allexya (2010-11-19 16:42)

Re: exotic

din pacate peste tot in lume se vor gasi astfel de "baietasi smecheri" care n-au ce face decat sa tepuiasca cativa oameni pentru a-si hrani ego-ul supraponderal insa "crescut artificial". pe om nu il duce capul, asta stim cu totii. daca i s-ar sterge contul asa cum a cerut de nenumarate ori (nu inteleg de ce continua sa intre daca tot doreste asa mult sa plece) si-ar face un altul si un altul..si nu am stii cu cine avem de-a face.
iti multumesc ca ai scris postul, au mai fost "aparatori" de-ai lui de-a lungul timpului si este bine sa vada toti ce fel de om este. si felicitari ca nu te reduci la nivelul lui smile

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

Re: exotic

cei 30 ron ai cumparam baietelului meu scutece care mai are 1 luna si se naste,dar nu mai cumpar eu 1-2 pesti si asta-i paguba, multumesc de sustinere

7 Editat de pasi_une (2010-11-19 16:55)

Re: exotic

eu inca astept o pereche de scalari promisa in schimbul mai multora vivipari si nu numai
de acum 6..7 luni  smile
dar nu ma intereseaza
cica acum e plecat in strainatate, iar despre "acvaristica" nu mai are nimic a vindut tot  big_smile
poate peste 2..3 ani va reveni cu un acvariu marin la prezentare
si ne va rasplati pe noi cei pagubiti  :noroc
iar despre locatia anuntului ar fi fost bine sa postezi la rubrica feed-back tranzactii  :sok
chiar daca el nu are coloana vertebrala  :omfg
iar pentru baietel sa dea domnu ala mare care sta la inaltime de il ating doar sfintii
sa fie sanatos si el si voi sai puteti oferi tot ce are nevoie

am si eu un baietel de 1 an si 5 luni  :pp

Re: exotic

b37dra A scris:

nu-mi pare rau,am si spus nu este vorba de bani,este vorba de copii astia care se cred baietasi daca te inteapa cu un filtru,faza este ca stiu unde lucreaza si nu m-as incurca pentru nimic in lume sa ma inpun ca barbat,mai bine-l las sa se bucure in sinea lui si sa se creada "trandy", :apl

sincer tot respectul pentru cum gandesti....eu unul nu ptr bani i-asi face o vizita la munca....ci numai asa....sa-l vad la fata si sa-l pun in locul filtru;ui vreo 2 zile...si sigur nu ma mai insela pe nimeni!!! sa sufle intr-un furtun pana ii vine rau!!!....este un nesimtit fara de pereche...
stiti de ce face asa???...pentru ca toata lumea zice "hai lasa-l in pace ca nu despre bani este vb!!!"... si el profita

“Misiunea mea este sa- mi omor timpul, a lui - sa ma omoare pe mine.
Ne întelegem bine, ca între asasini.”
Emil Cioran

9

Re: exotic

de fapt face asta pentru ca nu il pune nimeni la punct, pe forum este un joker, un om de care rad toti dar nimeni nu ia masuri sa se potoleasca. spiritul bunei dispozitii este putin prost inteles cateodata

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

10 Editat de pasi_une (2010-11-19 16:57)

Re: exotic

allexya A scris:

de fapt face asta pentru ca nu il pune nimeni la punct, pe forum este un joker, un om de care rad toti dar nimeni nu ia masuri sa se potoleasca. spiritul bunei dispozitii este putin prost inteles cateodata

in loc de luat masuri ai fi putut spune ca nu se coboara nimeni la nivelul lui
credema ca nimeni nu ar reusi.....

11

Re: exotic

cred ca nimeni nu ar reusi sa se coboare atat de jos incat sa ajunga la nivelul lui. insa tot imi vajaie in minte amintirea unui user proaspat intrat pe forum care ne-a balacarit pe toti, ne-a considerat oameni de nimic pentru ca ne batem joc de stimatul domn exotic. atunci am realizat ca desi noi il cunoastem si stim ce ii poate pielea, suntem prost intelesi de ceilalti care ii vor pica victime mai devreme sau mai tarziu

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

Re: exotic

eu am o fire mai impulsiva si daca m-as intalni cu el pe strada sau la servici la el sigur ar iesi o incaierare intre flower horn si un gup,nu are rost,oricum vad ca multa lume este indignat de el,daia am scris anuntul sa nu faca nimeni schimb cu el sau vanzari/cumparari deoarece nu are cuvant,in rest sper sa nu ma intalnesc cu el

13

Re: exotic

urmaresc de la inceput toata discutia  si cred ca deja se vorbeste prea mult pe tema " exotic" .. vad ca este foarte popular  lol
eu unul la cat il cunosc numai din toate discutiile avute pe forum, cred ca se distreaza de minune urmarindu-ne lol  lol

14

Re: exotic

costyy_78 A scris:

urmaresc de la inceput toata discutia  si cred ca deja se vorbeste prea mult pe tema " exotic" .. vad ca este foarte popular  lol
eu unul la cat il cunosc numai din toate discutiile avute pe forum, cred ca se distreaza de minune urmarindu-ne lol  lol

are de ce sa fie popular pentru ca e cu adevarat "exotic"  :fp

Re: exotic

dar daca se intalneste cu mine in stare nervoasa poate o sa fie etnobotanic,glumeam,sa se amuze pana o sa si-o ia in buze :kiss