1

Subiect: viermi in acvariu

Nu stiu daca voi gasi o solutie aici dar incerc .. am gasit exact asa ceva in acvariul meu ...

stie cineva ce sunt?

http://www.youtube.com/watch?v=RYEU6OIfaQU

sad    sad

2

Re: viermi in acvariu

A devenit o regula...3..4 mesaje si apoi adio!Nu te-ai prezentat, nu ai locația scrisa....cauți soluții și aici, unde ai mai încercat?

In acvariu tău ai nematozi datorita faptului ca ai multa materie organica în descompunere!

3

Re: viermi in acvariu

Pff! ...ai dreptate .. ma gandeam ca e obositor ptr. ceilalti sa introduc formule de politete si alte aglomerari ale subiectului cu informatii despre mine si acvariul meu... imi cer scuze ptr. graba mea, iti multumesc din suflet ptr. ajutor si o sa fiu mai atent pe viitor ...
intr-adevar nu sunt prea multe locuri unde poti gasi informatii despre acvarii eu sunt un membru inactiv care studiaza tacut si incerce sa invete fara sa devina agasant...  scuze asadar... si crede-ma  ca voi fi pe-aici nu dispar.. e singurul site de profil pe care sunt inregistrat Multumesc!

Re: viermi in acvariu

poi in acest caz bine ai venit. o prima atentionare pentru se prescurteaza pt. iar pe forumuri nu se prescurteaza deloc smile
poate ai nevoie de aceasta informatie pe viitor  roll