1

Subiect: bine v-am gasit

sunt dea ,adica andrea
despre acvariile mele nu sunt cine stie ce de zis. 14 de 10 l cu diferite varietati de betta. HM, CROWN, PK, GIGANT. ar mai fi 6 acvarii de 50 l cu pui de betta si scalari aaa si macropodus. 3 acvarii de 100l cu diversi pesti si plante si unul de 200 l plantat si cu scalari si molly.
poze inca nu stiu sa pun...

Re: bine v-am gasit

In primul rand bine ai venit printre noi, speram ca deacum inainte aici sa gasesti toate informatiile de care ai nevoie. Cat despre poze este cat se poate de simplu, putin mai jos de unde scri mesajul iti apare robrica rasfoire, dai clik acolo seletezi poza si o urci sus. Nimic mai simplu.
O zi cat mai buna.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: bine v-am gasit

Bine ai venit printre noi.
De unde esti? daca esti din bucuresti poate vb sa facem schimb de betta tongue si eu sunt pasinat de acest peste dar momentan  nu am decat o pereche si 26 de pui tongue.

4

Re: bine v-am gasit

bine ai venit Dea.M-am mirat cate acvarii poti sa ai!!!!!!!!!!!Unde le tii????o zi buna

laura-rac

Re: bine v-am gasit

Randul fetelor se ingroasa... Bine ei venit!
Pentru poze dai la <Browse...> o cauti in calculatorul tau in ce folder ai pus-o si pe urma ii dai accept... simplu! smile

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

6 Editat de dea (2009-04-01 15:28)

Re: bine v-am gasit

gigantul
o sa mai pun si alte poze.
da florin sunt din bucuresti. zona hala traian.
le tin in sufragerie pe rasteluri....

Re: bine v-am gasit

felicitari si bine ai venit.

Re: bine v-am gasit

Bine ai venit printre noi. Sunt curios sa vad cateva poze