1

Subiect: Salutari din Brasov

Buna

Ma numesc Florin si sunt din Brasov. La inceputul lunii decembrie mi-am cumparat un acvariu de 63 litrii. Inca mai fac mici modificari la el (plante). In acvariu cred ca vor fi mai multi melci (si doar cativa pesti de decor).

2

Re: Salutari din Brasov

florobv A scris:

Buna

Ma numesc Florin si sunt din Brasov. La inceputul lunii decembrie mi-am cumparat un acvariu de 63 litrii. Inca mai fac mici modificari la el (plante). In acvariu cred ca vor fi mai multi melci (si doar cativa pesti de decor).

   Bine ai venit! Asteptam poze, sa putem comenta cu bunavointa sau... smile

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

3

Re: Salutari din Brasov

florobv A scris:

.... In acvariu cred ca vor fi mai multi melci (si doar cativa pesti de decor).

Un inceput promitator, majoritatea iau plante si pesti pentru crescut iar melci sunt de decor ba uneori se duce o lupta pentru a-i tine sub control. Se misca ei ca :melc  dar se inmultesc ca iepurii big_smile La tine e un pic invers cativa pesti de decor si melci de crescut. Oricum pana nu ne delectezi cu ceva poze nu ne faci decat sa ne prelungesti suspansul asa ca fa-ti curaj si uimeste-ne cu ceva poze big_smile

ERRARE HUMANUM EST SED PERSEVERARE DIABOLICUM / A gresi e omenesc, dar a persevera  este diabolic

Re: Salutari din Brasov

Bine ai venit printre noi Florin.Nu ne mai tine încordați așteptam cu nerăbdare poze cu acvariul tău  :sok Ape cit mai liniștite  :acv

5

Re: Salutari din Brasov

lup cosmin A scris:

Bine ai venit printre noi Florin.Nu ne mai tine încordați așteptam cu nerăbdare poze cu acvariul tău  :sok Ape cit mai liniștite  :acv

   Cosmine, "ape cit mai linistite" inseamna lipsa curentilor. O fi bine? lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Salutari din Brasov

Domnule Radu ma refeream la sensul  bun al cuvântului nu la sensul rau  lol.Daca am greșit scuzați exprimarea. big_smile

7 Editat de Baracuda (2011-01-04 15:15)

Re: Salutari din Brasov

lup cosmin A scris:

Domnule Radu ma refeream la sensul  bun al cuvântului nu la sensul rau  lol.Daca am greșit scuzați exprimarea. big_smile

Nu mai sti de gluma? lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Salutari din Brasov

Este ok Domnule Radu  :sok Ape limpezi tuturor  :acv