Subiect: prezentare acvarii

Salutare.
Acvarii:
1- 50  l , hexagonal la bloc.
1- pentru betta cu separatoare 12l dar fara pesti docamdata (deoarece sora mea s-a indragostit de locuitorii acvariului si nu a vrut sa ii mai cedeze).
1- 60 l , la tara- asteapta puisorii de guramy pe care ii am in urma unei donatii a doi gurami maturi (unui vecin mai milostiv).
Totusi pasiunea mea pentru Betta ramane de neinlocuit.
Acum sunt in cautare de Betta (exemplare mai deosebite) si sper ca vizita pe acest site sa ma ajute in acest sens.
Poze nu am inca dar or sa urmeze

2

Re: prezentare acvarii

salut si bine ai venit !  :sok

3 Editat de Baracuda (2011-01-28 13:43)

Re: prezentare acvarii

cumparatoruldevise A scris:

Salutare.
Acvarii:
1- 50  l , hexagonal la bloc.
1- pentru betta cu separatoare 12l dar fara pesti docamdata (deoarece sora mea s-a indragostit de locuitorii acvariului si nu a vrut sa ii mai cedeze).
1- 60 l , la tara- asteapta puisorii de guramy pe care ii am in urma unei donatii a doi gurami maturi (unui vecin mai milostiv).
Totusi pasiunea mea pentru Betta ramane de neinlocuit.
Acum sunt in cautare de Betta (exemplare mai deosebite) si sper ca vizita pe acest site sa ma ajute in acest sens.
Poze nu am inca dar or sa urmeze

   Daca am dori sa vindem vise, unde ar trebui sa le expediem? lol  Lipseste locatia de la profil! Bine ai sosit!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

4 Editat de cumparatoruldevise (2011-02-11 23:57)

Re: prezentare acvarii

Revin cu poze ale puiutilor de guramy, pe care ii am in urma unei donatii a unei perechi de guramy maturi de la un vecin, care au tinut cu neeaparat sa depuna asa ca i-am lasat sa isi faca de cap si acum avem si rezultatele unei nopti de nebunii.

O sa pun si ceva poze cu puiuti de Betta dar inca nu se vad bine pentru ca deabia astazi au inceput sa inoate si ei. Sper sa reziste cativa dintre ei.

5 Editat de Ancistrus (2011-02-12 00:57)

Re: prezentare acvarii

Salut, acvariul asta cu pui de gourami imi aduce aminte de Edith Piaf, de nazisti... SS. Lumina, pozele... asta mi-au lasat senzatia lol. Ala de 50 litri de la bloc cum o fi? :-
PS: Trebuia sa-l luminezi mai bine pentru poze.

LE: Asculta melodia asta, si priveste pozele tale:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rKgcKYTStMc&feature=related[/youtube]

Re: prezentare acvarii

Am stins lumina cand am facut pozele pt ca nu se vedea nimic in poze cu lumina aprinsa.