1 Editat de nightmare (2014-08-29 19:52)

Subiect: .

.

Un om bogat, nu este decat un SARAC cu bani ( W. Fields).

2

Re: .

yikes salut ,in primul rand prezinta-te ,apoi asteapta sa doneze cineva ceva  :pp  (nu esti pe un forum de" cersetorie') :stupid

Re: .

:apl  big_smile

4

Re: .

salutare,
1. la donatii se posteaza numai daca ai ceva de oferit ... nu se posteaza cereri.
2. ar fi frumos sa treci pe la categoria : ''Prezinta-te si prezinta-ti acvariul''

Multi vad, putini cunosc !

5 Editat de Alex23geageac (2011-01-29 17:59)

Re: .

OFF: Si eu accept donatii ... dar nu mai putin de 10.000€.

http://www.turnbacktogod.com/wp-content/uploads/2008/12/the-beggar-and-his-dog.jpg

On:  !!! DONATIILE se fac nu se cersesc !!!

[img]http://img820.imageshack.us/img820/9177/logotr.png[/img]

6

Re: .

N-are ce sa prezinte, mai intai donatia si apoi acvariul  :apl

7 Editat de Alex23geageac (2011-01-29 18:05)

Re: .

Asa e Alin.

Nightmare, daca iti doneaza cineva de pe aici acvariul, eu iti donez apa pentru el.

p.s. Topicul nu respecta regulile forum-ului asa ca propun inchiderea lui.

O zi buna si ape limpezi.

[img]http://img820.imageshack.us/img820/9177/logotr.png[/img]

8 Editat de Kribensis (2011-01-29 18:17)

Re: .

nightmare A scris:

Accept donatie de o bucata acvariu(in stare buna),  de 50 sau 54 sau 60 litri gol, numai din Bucuresti. Contact pe pm.

nightmare esti si pretentios vrei doar de 50,54 sau 60.....:P Hai sa inchidem k nu are rost....

Gott mit uns!

Re: .

nightmare A scris:

Accept donatie de o bucata acvariu(in stare buna),  de 50 sau 54 sau 60 litri gol, numai din Bucuresti. Contact pe pm.

Cum adica "accept donatie"??? :stupid
Pai, in primul rand, ca sa primesti o donatie, trebuie sa se stie cine esti, treci pe la sectiunea  :sok http://www.acvariidevis.ro/forum/forum/ … -acvariul/ :sok
Spune-ne daca mai ai acvarii acasa sau tu de fapt acum vrei sa te apuci de acvaristica?
Pana in momentul de fata ai fost si la sectiunea "schimburi", unde vrei sa schimbi electrocasnice pe un acvariu, pai ce Doamne iartama este aici, magazin de electrocasnice sau forum de acvaristica?
Acum trecusi la "donatie", unde astepti sa pice din cer un acvariu de 50, 54, 60 litri, daca se poate si complet echipat, asai?

Dute dom-le la sectiunea urmatoare  :sok http://www.acvariidevis.ro/forum/forum/ … -acvariul/ :sok , deschide un topic nou spune cine esti si ce doresti sa faci, din punct de vedere al acvaristici. Cere sfaturi si pareri, nu cred ca nu vei primi, hotaraste-te ce vrei ...

Re: .

Intrucat subiectul incepe sa imi devina amuzant il voi muta la sectiunea cafenea. ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: .

:sok

Re: .

nightmare A scris:

Accept donatie de o bucata acvariu(in stare buna),  de 50 sau 54 sau 60 litri gol, numai din Bucuresti. Contact pe pm.

ne poti lasa o adresa unde urmeaza sa fie oferit acvariul?
ar trebui sa fie inclus, transportul si instalarea acvariului?
te rugam sa ne lasi mai multe detalii de livrare, multumim.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

13

Re: .

mie imi place  lol neaparat sa fie in stare buna, nu accepta orice fel de donatie  lol eventual de firma, nu asa orice acvariu lipit in casa  lol

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

14

Re: .

mamelor din lumea-ntreaga....

15

Re: .

Banuiesc ca daca vine fara filtru extern si kit CO2 complet  ci siguranta tranzactia nu va fi acceptata de colegul . Doamne  si mai ne intrebam de ce merg lucrurile atat de prost in tara asta , pai tocmai din cauza asta, pentru  ca toti vrem  pe dabogea si avem si fite de Radu Beller  big_smile  big_smile  big_smile

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

16 Editat de aqua (2011-01-29 21:53)

Re: .

nightmare A scris:

Accept donatie de o bucata acvariu(in stare buna),  de 50 sau 54 sau 60 litri gol, numai din Bucuresti. Contact pe pm.

lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  :stupid  dîng dîng  :stupid
si eu accept donatie de calculator cu procesor dual core ,3.0Ghz 2 GB RAM DDR4 placa video 1GB si monitor LCD 1024x1280 cu 3D .. cer prea mult ?  :fcry

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: .

Eu donez primul geam poate se mai gasesc 4 cu alte bucati de geamuri unul cu silicon si facem ceva. :stupid

Putini oameni, restul populatie.

18

Re: .

cimpoiaiulian A scris:

Eu donez primul geam poate se mai gasesc 4 cu alte bucati de geamuri unul cu silicon si facem ceva. :stupid

din ala de termopan lol

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

19

Re: .

ma da stai ca acolo zice accept donatie de o "bucata" acvariu !
deci am eu acasa un acvariu,daca vrei il sparg si iti trimit cateva cioburi !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

20

Re: .

:ang  :ang  :ang  :ang  :ang  :ang  :ang  :sok