Subiect: Duminica 10 Mai in Bucuresti

Pe 10 Mai ne vedem la un gratar, vreau sa vad prezenta, sau nu va mai este dor de mine?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Duminica 10 Mai in Bucuresti

Da' gratar sa fie...nu Plazza Mall...ar fi super tare...locatii sunt gramada pe langa Buc...masini se gasesc...anuntati prezenta...20-30 ron banuiesc ca s-o gasi de fiecare sa luam o lada de bere si carne de mici...

Cand faci ceva bine de prima data nimeni nu apreciaza cat de dificil a fost.

3 Editat de Florin.Mazilu (2009-05-02 20:17)

Re: Duminica 10 Mai in Bucuresti

akm am vazut data lol lol lol lol eu am crezut ca duminik asta tongue
pe 10 mai nu pot sa promit ca am finala la handbal big_smile
inka nu stiu la ce ora dar o sa anunt wink
wink
cu duminik asta cum ramane ne vedem sau nu?

Re: Duminica 10 Mai in Bucuresti

Poate astora le e dor dar mie unu nu smile) .   Da poate facem un pescuit sportiv, si asa eu tre sa pun pesti in bazin ! smile).  Facem un gratar , ne distram si cu batu in balta ! Ce ziceti??

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: Duminica 10 Mai in Bucuresti

Esim duminica sau iar umplem forumu cu texte si topicuri de pomana ?! ...eee !! Ca ma revolt acum !!:|

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

6 Editat de Florin.Mazilu (2009-05-09 10:39)

Re: Duminica 10 Mai in Bucuresti

eu nu cred ca am cum sa ajung ca maine la ora 15:00 am finala pe sectorul 1 la handbal.
tongue

Re: Duminica 10 Mai in Bucuresti

Plecarea este Duminica la ora 11.00, cei care doresc sa mearga sunt rugati sa ma contacteze telefonic.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Duminica 10 Mai in Bucuresti

Pana la urma cine merge astazi la un gratar?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.