1

Subiect: salutare!

Va salut,ma numesc somogyi artur,am 35 de ani . am o fetita frumoasa si 2 baieti urati(introducere de politician) Very Happy
Da,fetita frumoasa chiar am.Smile
Deci detin un acvariu juwel 400(model nou cu 4 neone,450l),bine plantat cu 8 discusi marimi intre 7-13cm,am o pereche care depune frecvent,mai am si 4 ancistrusi,5 sae.Filtru extern eheim 2180,set co2 cu ph controller marca jbl+butelie stingo 5l,ncalzitor substrat aqua medic 50w,aquabasis,manado,osmozor aqua medic150,etc.
Am sa revin cu alte detalii,poze.

2 Editat de m_ionut2007 (2011-03-15 17:35)

Re: salutare!

bine ai veni.
nu ai trecut locatia la profil
cateva poze?

3 Editat de visiniu (2011-03-15 17:37)

Re: salutare!

Bine ai venit... descrierea suna bine, dar pozele fac mai mult decat o mie de cuvinte... asa ca asteptam cu interes  smile
Mult succes si ape limpezi !

4

Re: salutare!

Din descriere, pare sa fie vorba de un "goldtank", aflat in posesia unui "goldman". Asteptam poze si locatia la profil, te rog! smile

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

5

Re: salutare!

big_smile  :apl  :apl asta da!jocuri de cuvinte bradraqua  big_smile
bine v-am gasit

Re: salutare!

Bun venit, frumos acvariu. Pacat ca numai ultima poza este clara daca o maresti (cel putin la mine primele trei poze daca dau clik au o claritate foarte slaba).

Oricine ai fi, intotdeauna cineva stie mai multe decat tine. Dar intotdeauna acel cineva
nu stie chiar tot ce sti tu

7

Re: salutare!

Bine ai venit! smile

Din ceea ce se vede, este frumos acvariul tau!
Intr-adevar asa cum spunea colegul Paul Hencz, primele fotografii sunt greu de vazut.

Multa sanatate si bucurii sa ai!

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

8

Re: salutare!

hai sa mai incerc niste poze:

9

Re: salutare!

Intuitia nu m-a inselat, frumos acvariul! Am o singura rezerva: pentru varietatile Pigeon, lumina este prea puternica si favorizeaza/accentueaza "piperul" de pe ei.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

10

Re: salutare!

Întradevăr ceva deosebit! :apl Acvariul din clasa grea de la o firma adevărată +periferice de clasa.
Cum bine puncta Radu....lumina puternica uneori este benefica pentru un segment din acvariu(plantele) și problematica pentru alt segment(peștii)

11

Re: salutare!

Salut si bine ai venit morosene!
Foarte frumos acvariul, felicitari tine-o tot asa si astept mai multe poze.
Sa auzim numai de bine!

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

12

Re: salutare!

poze

13

Re: salutare!

Jos palaria...  :apl

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

14

Re: salutare!

mersi,cati litri are al tau?Ca tare bestial arata :fok

15

Re: salutare!

goldman A scris:

mersi,cati litri are al tau?Ca tare bestial arata :fok

   Cui te adresezi?

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

16 Editat de goldman (2011-03-17 15:56)

Re: salutare!

am vazut filmuletul cu malawi-ul lui andi66
si mi-a placut smile