Re: acvariul meu

Imi place sa fiu "transparent"

Bafta in continuare! Nu mai fii asa incordat, relaxeaza-te!

22

Re: acvariul meu

nu sunt ncordat deloc.dar ai avut pe pm niste mesaje care nu mi-au placut.in fine numai bine wink

23

Re: acvariul meu

ady vladutz A scris:

Colegul dan a vrut sa imi spuna si pe pm ce a inteles.


dan zichi A scris:

nu sunt stresat dar esti prea curios cu daca-mi mor ce mai tin si bla bla.adica daca-mi mor eu pierd.am zis sfaturi ce ma ajuta in acvaristica nu carcoteli ca daca mor pesti ce mai tin.imi cumpar alti si tot discusi tin

smile)
Inainte de asta a tinut mortis sa imi spuna ca l-a deranjat comentul meu:

dan zichi A scris:

auzi nu stiu ce te bagi u sa mai comentezi ?????gata am inteles tin ce vreau si fac cum vreau eu.am certut sfaturi am inteles gata.tine ce vrei u si daca nu te incumeti sa ti discusi tine ce vrei u


Rog un admin sa stearga toate posturile mele...imi cer scuze ca am deranjat

   Parerea mea este ca gestul de a face publice P.M.-urile, nu este fair play. Asta s-ar cuveni numai in conditii speciale, pentru a elucida cine stie ce situatie extrema sau ilegala. Este un atentat la intimitate, de aceea se numeste "Private Message"
   Rog colegii, ca in comentariile care urmeaza, sa nu tina cont de cele scrise in mesajele respective!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: acvariul meu

K.Nu vad de ce s-a simtit ofensat si m-a atentionat pe mn, putea f bine sa o faca si aici.
Imi cer scuze si rog sa stergeti cele scrise de mine.

25

Re: acvariul meu

ady vladutz A scris:

K.Nu vad de ce s-a simtit ofensat si m-a atentionat pe mn, putea f bine sa o faca si aici.
Imi cer scuze si rog sa stergeti cele scrise de mine.

Hai fii boier si recunoaste ca ai gresit, cine se scuza, se acuza! Ce ai zice daca as publica niste mesaje private de ale tale, te-as face fericit?

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: acvariul meu

Normal ca am recunoscut ca am gresit dar nu mi-a placut atitudinea lui. Cat despre pm-uri....poti sa publici toata lista mea de cand m-am inscris pe forum.
Nu am nimic de ascuns, nu imi place sa am o fata pentru unii si o fata pentru ceilalti.

27

Re: acvariul meu

ady vladutz A scris:

Normal ca am recunoscut ca am gresit dar nu mi-a placut atitudinea lui. Cat despre pm-uri....poti sa publici toata lista mea de cand m-am inscris pe forum.
Nu am nimic de ascuns, nu imi place sa am o fata pentru unii si o fata pentru ceilalti.

   Gata, sa revenim la subiect, asteptam noi comentarii despre acvariul in discutie!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!