Subiect: Bucuresti 8 mai

Considerand ca nu am mai auzit nimic de nici o intalnire propun data de 08.05.2011 pentru o intalnire in bucuersti, las la aprecierea celor care vor sa participe unde sa ne vedem.
Astept propuneri asupra locatiei si mai ales sa vedem cam cati suntem smile  :sbr

Re: Bucuresti 8 mai

sal.  eu unul as veni cu placere  oriunde ar fi

Re: Bucuresti 8 mai

suntem 3...! smile pana acum!

4

Re: Bucuresti 8 mai

Da!!!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Bucuresti 8 mai

pareri asupra locatiei? undeva sa poata sta si fumatorii  lol  lol  lol
momentan suntem 4 speram ca se mai aduna pana atunci tongue

Re: Bucuresti 8 mai

Adica 5, domnu' Florin.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

7

Re: Bucuresti 8 mai

Nu imi mai dau cu parerea asupra locatiei, pentru ca ultima data cand am propus ceva intalnirea nu s-a mai tinut. Asa ca puteti conta pe mine oriunde doriti s-au poftiti.... :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: Bucuresti 8 mai

considerand ca avem destul de multi incepatori prin bucuresti ii anunt eu pe toti ca nu conteaza daca ai acvariu de 2 ore sau de 2 decenii toti sunteti bineveniti(poate exista incepatori care vor sa vina si le este rusine big_smile)de la o intalnire fata in fata cu membrii puteti invata mai multe decat de pe internet, deci oricine vrea sa vina este binevenit big_smile
Si totusi nu avem pareri asupra locatiei? Dl Radu propun eu plazza? smile))))))) sau ramanem la ultima idee a dlui Andi big_smile la o terasa undeva(unde sa unim 4-5 mese smile) )
O sa incep sa dau mesaje de tip up la postu asta smile)))

Re: Bucuresti 8 mai

spun si eu prezent ..   dar sper sa fie la o terasa   smile

10

Re: Bucuresti 8 mai

Florin.Mazilu A scris:

considerand ca avem destul de multi incepatori prin bucuresti ii anunt eu pe toti ca nu conteaza daca ai acvariu de 2 ore sau de 2 decenii toti sunteti bineveniti(poate exista incepatori care vor sa vina si le este rusine big_smile)de la o intalnire fata in fata cu membrii puteti invata mai multe decat de pe internet, deci oricine vrea sa vina este binevenit big_smile
Si totusi nu avem pareri asupra locatiei? Dl Radu propun eu plazza? smile))))))) sau ramanem la ultima idee a dlui Andi big_smile la o terasa undeva(unde sa unim 4-5 mese smile) )
O sa incep sa dau mesaje de tip up la postu asta smile)))

Da, o terasa ar fi perfecta!!! Numai sa avem motiv sa unim 4-5 mese... lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Bucuresti 8 mai

colegul Lorin666 ne recomanda restaurantul spaniol (intrare pe la metrou Brancoveanu) . Deci? pareri pro?contra? din fericire timp avem pana pe 8 sa ne hotaram big_smile

12

Re: Bucuresti 8 mai

Florin.Mazilu A scris:

colegul Lorin666 ne recomanda restaurantul spaniol (intrare pe la metrou Brancoveanu) . Deci? pareri pro?contra? din fericire timp avem pana pe 8 sa ne hotaram big_smile

Il rugam pe coleg sa ne spune denumirea exacta a restaurantului!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

13

Re: Bucuresti 8 mai

din ce stiu eu este la intrare in  oraselul copiilor se numeste " terasa spaniola " dar are specific romanesc  lol

Re: Bucuresti 8 mai

Daca am timp ma prezint si eu pe acolo smile bineinteles daca am si loc smile

Salut

"Money bring bitches, bitches bring lies"

Re: Bucuresti 8 mai

Chupacabra_ A scris:

Daca am timp ma prezint si eu pe acolo smile bineinteles daca am si loc smile

Salut

Loc este pentru toata lumea, daca nu va mai fi loc in terasa nu este problema ca o sa venim cu scaune de acasa, asa ca nu ai  de ce sa iti faci grij. Te asteptam.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

16

Re: Bucuresti 8 mai

daca am timp (nu stiu exact ce program am decat de pe o zi pe alta din pacate ) si mai aveti un loc in plus vin si eu la Terasa Spaniola  :noroc mai ales ca este vorba de Brancoveanu  :fok

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

17

Re: Bucuresti 8 mai

din nou spun prezent  :noroc

Multi vad, putini cunosc !

Re: Bucuresti 8 mai

am hotarat data, am hotarat locatia, dar nu am hotarat ora big_smile deci ne vedem pe la 13 la teresa?

19

Re: Bucuresti 8 mai

DiscusGabi A scris:

din nou spun prezent  :noroc

Care din nou ???  tongue

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

20

Re: Bucuresti 8 mai

De acord cu... totul!!!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!