21

Re: Bucuresti 8 mai

Daca se stabileste o locatie mai "in orash" ati mai putea adauga doua persoane pe lista celor care sosesc.  smile

user "eliana" +1.

22

Re: Bucuresti 8 mai

O sa-mi faca si eu aparitia pe acolo daca mai sunteti prezenti cand termin eu programul (aprox pe la 15:30~16:00).

The dance is a poem of which each movement is a word.

23

Re: Bucuresti 8 mai

Axl, lucrezi duminica?

24 Editat de Axl (2011-05-02 17:03)

Re: Bucuresti 8 mai

Dap smile
In general eu lucrez cand lumea e libera, si sunt liber cand lumea lucreaza  :apl

App: p cine as putea sa deranjez cu un telefon duminica sa stiu daca mai sunteti acolo?

The dance is a poem of which each movement is a word.

25

Re: Bucuresti 8 mai

Pai, cred ca afli sambata, cel tarziu. Daca merg, te anunt si las un nr. de tel. smile


Dar iti garantez ca o intalnire de gen nu se termina la ora 15.30 smile

Re: Bucuresti 8 mai

0766551363 nr meu, eu o sa fiu acolo 100%(chiar si singur smile) ) daca ne intalnim pe la 13 in functie de cati suntem cred ca stam cam pana la 16-17, deci cred ca ne prinzi acolo big_smile
@eliana, probabil urmatoarea locatia va fi mai in oras, desi eu cred ca si aceasta locatie e destul de acesibila, ai metrou, tramvaie, un mall(am uitat cum se numeste) aproape.

27

Re: Bucuresti 8 mai

Ok, ms, l-am notat. O sa te sun cand termin programul.

The dance is a poem of which each movement is a word.

Re: Bucuresti 8 mai

pai sunt doua mall -uri  unul la piata sudului (sun platza) si unul la eroii revolutiei (city mall) cat despre locatia unde se tine intalirea , este cumva in oraselul copiilor chiar in spatele faimoasei  case cu surpeize ?

"Money bring bitches, bitches bring lies"

Re: Bucuresti 8 mai

In oraselul copiilor exista restaurantul spaniol (intrare pe la metrou Brancoveanu), eu asa am primit big_smile, poate intra colegu si ne lamureste exact unde e, daca e complicat de ajuns, daca nu, dau eu sambata o fuga pana acolo, il caut si pe urma va dau informatiile, ce, cum si exact unde big_smile  :sbr

30

Re: Bucuresti 8 mai

este in orasel ....daca intrebi in zona este imposibil sa nu stie cineva :fok

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

31

Re: Bucuresti 8 mai

Ar trebui sa fie undeva la statia Brancoveanu, dar eu stau in Militari.

Ma consult cu perechea, si va anunt. Pana acum e bine, teoretic.

Re: Bucuresti 8 mai

cine are o mana de sera siporax , poate imi adunce si mie la intalnire , nu imi trebuie mult 10  inele ceramice pt un filtru intern fac cinste nu-i problema smile

"Money bring bitches, bitches bring lies"

33 Editat de pajeroking (2011-05-07 17:42)

Re: Bucuresti 8 mai

Voi veni si eu .

Imi pare tare rau dar a intervenit ceva si nu mai pot ajunge maine.Pe alta data.

Filmul e o arta, zic unii; e industrie, il contrazic altii.Nici una, nici alta!Vreti neaparat sa stiti ce e? Ei bine, ascultati-ma pe mine! E un mister!    (Jean Luc Godard)

34

Re: Bucuresti 8 mai

TweeTy A scris:

este in orasel ....daca intrebi in zona este imposibil sa nu stie cineva :fok

Colega "eliana" a sugerat ca viitoarea intalnire sa se organizeze mai in "orash"....pentru moment se va organiza in "orasel", sa mai crestem putin si vom merge si la oras  lol
Nu stiu de ce unii colegi isi fac probleme de genul ?!?! Intalnirea este oricum in Bucuresti si mai important este ca locul ales se afla intr-o zona cu acces facil pentru toata lumea, si anume statia de METROU. Eu zic ca nu are importanta daca stai in Militari s-au Pantelimon, ce sa mai zica colegii din tara, spre exemplu.
Cine vrea sa vina, vine oriunde in Bucuresti, faptul ca locatia este stabilita intr-o zona s-au in alta are mai putina importanta.
Sa ne vedem cu bine!  :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

35

Re: Bucuresti 8 mai

Andi66 A scris:
TweeTy A scris:

este in orasel ....daca intrebi in zona este imposibil sa nu stie cineva :fok

Colega "eliana" a sugerat ca viitoarea intalnire sa se organizeze mai in "orash"....pentru moment se va organiza in "orasel", sa mai crestem putin si vom merge si la oras  lol
Nu stiu de ce unii colegi isi fac probleme de genul ?!?! Intalnirea este oricum in Bucuresti si mai important este ca locul ales se afla intr-o zona cu acces facil pentru toata lumea, si anume statia de METROU. Eu zic ca nu are importanta daca stai in Militari s-au Pantelimon, ce sa mai zica colegii din tara, spre exemplu.
Cine vrea sa vina, vine oriunde in Bucuresti, faptul ca locatia este stabilita intr-o zona s-au in alta are mai putina importanta.
Sa ne vedem cu bine!  :noroc

   Andi, Huidu si Gainusa (circotasii) nu sunt americani, sunt romani de-ai nostri! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

36

Re: Bucuresti 8 mai

Din pacate la mine au intervenit cateva modificari si o sa termin programul mai tarziu decat am prezis.. Asa ca probabil nu o sa pot sa ajung.. Next time!

The dance is a poem of which each movement is a word.

37

Re: Bucuresti 8 mai

Ca de obicei, la astfel de intilniri, voi aduce o cantitate insemnata de plante, pe care le voi dona participantilor. Aviz amatorilor, e vorba de o galeata de 10 Kg., in care sunt mai multe plante decit apa!!! lol
   Va rog sa nu ma contactati anterior intilnirii, plantele sunt destinate in exclusivitate celor care vor fi prezenti. Daca nu vor exista amatori cu aceasta ocazie, plantele vor lua o alta destinatie. Multumesc si va astept! :noroc

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Bucuresti 8 mai

o sa vin cu pungile pregatite big_smile

39

Re: Bucuresti 8 mai

Pentru ce ora a ramas? smile

Re: Bucuresti 8 mai

subscriu " Pentru ce ora a ramas? "  si daca cineva are o mana de material filtrant bio pe care am sa-l platesc?

"Money bring bitches, bitches bring lies"