Subiect: iasi

piata 2 baieti in tatarasi (doar dumineca),2x2 (p.italiana),carrefour felicia,in alex cel bun vis-a-vis de biserica sf nectarie

3 acvarii si tote trei...100,160,500l

Re: iasi

2x2 s-a desfiintzat, Acvamax din Podu' Ros la fel s-a desfiintzat, cel din Alexandru cel Bun nu e aprovizionat bine, a ramas cel din Carrefour (dar preturile sunt pe masura), targul din piatza Doi Baietzi(preturi foarte bune dar trebuie sa ai grija de la cine iei), si comenzile on - line de la Acvamax (dar dureaza cam mult).

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit

Re: iasi

am revenit, suntem foarte slab aprovizionatzi in Iasi, daca facem comanda on-line dureaza cam 6 - 7 zile, k sa nu mai zic de plante......ooffffff

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit

4

Re: iasi

chiar asa de slab merge acvamax?

Re: iasi

au ramas cu comenzile on-line, punct de desfacere sau magazin, nu mai au

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit

6

Re: iasi

dar macar cele on line merg, urmeaza sa iau ceva de la ei insa nu vreau sa stau cu saptamanile tongue

Re: iasi

sincer, am dat comanda Duminica, s-a validat Luni si tot Luni s-a dat spre procesare, iar marfa am primit-o Duminica (exact dupa 7 zile), incearca si poate ai mai mult noroc, ma anuntzi si pe mine daca te rezolva mai repede

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit

8

Re: iasi

pai daca pe tine de acolo te-a rezolvat in 7 zile , pana la valcea e cale lunga tongue

Re: iasi

sincer nu stiu care e motivaul, dar am sa mai dau o comanda peste ceva timp si sunt curios sa vad daca tot atat timp dureaza big_smile

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit