Re: 29 mai bucuresti

cel ai bine pe la 13 , lasati-mi va rog niste nr de telefon ca o sa am niste treaba ni s-ar putea sa ajung mai tarziu smile

"Money bring bitches, bitches bring lies"

Re: 29 mai bucuresti

0766551363
De data asta o sa fiu primul smile)))  :noroc

23 Editat de Andi66 (2011-05-27 02:03)

Re: 29 mai bucuresti

Propuneri:
1) Curtea Berarilor (Selari 9, Curtea Sticlarilor)
Este beraria bucuresteana a marcii Timisoreana; local frumos, cu picturi vechi si cazane de alama, beneficiind si de ambianta speciala a Curtii Sticlarilor din Centrul Vechi. Nu are bere nefiltrata, dar halba de 0,5 l costa 5 lei, iar la o comanda de 10 halbe, una vine gratis.

2) Oktoberfest (Selari 11)
Locul nu arata a berarie germana, cum se vrea, ci pur si simplu a berarie populara, cu bancute inghesuite de lemn si lambriuri pana la jumatatea peretilor. Programul e nonstop, iar preturile foarte oneste – 3,5 lei halba de Skol sau 5 lei halba de bere nefiltrata; Skol e brandul localului, care poate fi servit si la galeata de 10 litri (75 lei).

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: 29 mai bucuresti

dupa ce am studiat pozele ambelor locatii eu votez pentru prima, chiar daca oktoberfest are terasa si e destul de dragut, la curtea berarilor pare mai frumos big_smile haideti cu voturile smile)

Re: 29 mai bucuresti

Deci la ora 13 la curtea berarilor. Cei care nu stiu sa ajunga sa ma sune big_smile, nici eu nu stiu dar o sa ajung mai devreme sa caut smile)))

26

Re: 29 mai bucuresti

Salut,
Imi pare rau ca nu o sa pot veni si eu la intalnire.Va urez distractie placuta si sa beti si pentru mine o bere.

Inteligenta ma urmareste……dar eu sunt mai rapid.

27

Re: 29 mai bucuresti

Este posibil sa nu pot ajunge. Probleme de sanatate....va rog sa ma scuzati daca nu pot ajunge. Sa auzim numai de bine!  :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: 29 mai bucuresti

Imi pare rau , nu pot ajunge s-a prelungit treaba  sad

"Money bring bitches, bitches bring lies"

29

Re: 29 mai bucuresti

Cu toate ca am zis ca nu voi ajunge, din fericire am reusit sa rezolv problemele in timp util si sa pot ajunge la intalnire. Ca de fiecare data reintalnirea cu colegii a fost deosebita si de data asta am fost chiar mai multi decat de obicei, oameni deosebiti si de calitate. Imi doresc in schimb sa cunosc si alti colegi si mai ales din cei noi, care sper sa depaseasca stadiul de timiditate si sa incerce sa vina la viitoarea intalnire. Am sa postez cate-va poze cu o parte din cei care au fost astazi....
Sper sa fim din ce in ce mai multi si sa auzim numai de bine !  :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

30

Re: 29 mai bucuresti

tare rau mor de oftica ca nu am putut ajunge data vitoare sper
mad

contact 0743012048sau 0764775477 mail rogo_arc@yahoo.com

31

Re: 29 mai bucuresti

Andi66 A scris:

Cu toate ca am zis ca nu voi ajunge, din fericire am reusit sa rezolv problemele in timp util si sa pot ajunge la intalnire. Ca de fiecare data reintalnirea cu colegii a fost deosebita si de data asta am fost chiar mai multi decat de obicei, oameni deosebiti si de calitate. Imi doresc in schimb sa cunosc si alti colegi si mai ales din cei noi, care sper sa depaseasca stadiul de timiditate si sa incerce sa vina la viitoarea intalnire. Am sa postez cate-va poze cu o parte din cei care au fost astazi....
Sper sa fim din ce in ce mai multi si sa auzim numai de bine !  :noroc

Ce poze frumoase ai pus pufosule care esti pufos. Va pup, pana data viitoare  wink

Multi vad, putini cunosc !

32 Editat de bogdivaio (2011-05-29 20:36)

Re: 29 mai bucuresti

Bai ce ma ofticati  ca nu sunt din Bucuresti mad , va invidiez.
Incercam si noi o iesire la Cluj peste  2 saptamani dar parca vad ca nu avem cu cine  :smoke

P.S.Mai puneti poze macar sa va vad si eu si sa-mi fac iluzii  lol

Re: 29 mai bucuresti

Data viitoare sper sa pot veni si eu  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

34

Re: 29 mai bucuresti

sper din toata inima sa vin si eu la urmatoarea intalnire ...

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

35

Re: 29 mai bucuresti

sTTTk A scris:
Andi66 A scris:

Cu toate ca am zis ca nu voi ajunge, din fericire am reusit sa rezolv problemele in timp util si sa pot ajunge la intalnire. Ca de fiecare data reintalnirea cu colegii a fost deosebita si de data asta am fost chiar mai multi decat de obicei, oameni deosebiti si de calitate. Imi doresc in schimb sa cunosc si alti colegi si mai ales din cei noi, care sper sa depaseasca stadiul de timiditate si sa incerce sa vina la viitoarea intalnire. Am sa postez cate-va poze cu o parte din cei care au fost astazi....
Sper sa fim din ce in ce mai multi si sa auzim numai de bine !  :noroc

Ce poze frumoase ai pus pufosule care esti pufos. Va pup, pana data viitoare  wink


arata-mi care nu-i pufos. lol   lol  lol

Re: 29 mai bucuresti

eu sunt cel mai suplu dintre toti  lol  lol  :pp  :pp

37

Re: 29 mai bucuresti

Florin.Mazilu A scris:

eu sunt cel mai suplu dintre toti  lol  lol  :pp  :pp

As zice chiar tras prin inel florinele  lol

Multi vad, putini cunosc !

38

Re: 29 mai bucuresti

Super gasca, super oameni! Ce bine va sta impreuna, vorba lui Bogdan, va invidiez! Mai Andi era bine sa faci o poza de grup cu numele userilor in parte, sa-i desconspiram odata lol
PS. In afara de Radu care este inconfundabil...si Florin care s-a demascat singur prin ....suplete lol ,restul sunt inca incognito tongue
Oricum una peste alta, bravo voua! :apl  :apl  :apl

39

Re: 29 mai bucuresti

pelly67 A scris:

Super gasca, super oameni! Ce bine va sta impreuna, vorba lui Bogdan, va invidiez! Mai Andi era bine sa faci o poza de grup cu numele userilor in parte, sa-i desconspiram odata lol
PS. In afara de Radu care este inconfundabil...si Florin care s-a demascat singur prin ....suplete lol ,restul sunt inca incognito tongue
Oricum una peste alta, bravo voua! :apl  :apl  :apl

Pai in ordinea numerelor de pe tricouri, de la stanga la dreapta: cel cu tricou Rebook este un var de al lui Florin Mazilu (scuze dar nu am retinut cum se numeste), inconfundabilul Radu, Ciprian, Costi (costyy_78), Florin Racovita (Taticu), pufosul Gabi (sTTTk), cel cu ceafa e Florin Mazilu si cel cu sapca este Dan (Dan1981).....iar eu am facut pozele....evident nu apar in ele  lol  lol  lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: 29 mai bucuresti

data viitoare cand mai pui poze fara acordul persoanelor ce apar in ele te rog sa le cozmetizezi burtile personajelor, sau macar sa specifici ca pozele au fost facute dupa 4-5 beri  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.