Subiect: 26 iunie bucuresti

Acelasi loc (curtea berarilor), aceeasi ora (13-sa ajungeti la timp  lol  lol  lol ), MAI MULTA LUME big_smile
deci hai sa facem lista de prezenta big_smile :apl  :apl
:noroc

2

Re: 26 iunie bucuresti

Florin.Mazilu A scris:

Acelasi loc (curtea berarilor), aceeasi ora (13-sa ajungeti la timp  lol  lol  lol ), MAI MULTA LUME big_smile
deci hai sa facem lista de prezenta big_smile :apl  :apl
:noroc

   Florine, mai pune si tu o saptamina (26. 06), sa aiba timp sa-mi creasca si mie plantele si celorlati sa le scada... burtile! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: 26 iunie bucuresti

da sa traiti big_smile
poate asa isi elibereaza mai multi programul in perioada aia tongue

4

Re: 26 iunie bucuresti

prezent  :noroc

Multi vad, putini cunosc !

Re: 26 iunie bucuresti

bradraqua A scris:
Florin.Mazilu A scris:

Acelasi loc (curtea berarilor), aceeasi ora (13-sa ajungeti la timp  lol  lol  lol ), MAI MULTA LUME big_smile
deci hai sa facem lista de prezenta big_smile :apl  :apl
:noroc

   Florine, mai pune si tu o saptamina (26. 06), sa aiba timp sa-mi creasca si mie plantele si celorlati sa le scada... burtile! lol

  si mai scade o zi big_smile
chiar asa , de ce nu organizam si sambata?

Re: 26 iunie bucuresti

unii lucreaza sambata. Majoritatea suntem liberi duminik de aceea am propus duminica big_smile eu stiu sigur ca duminica sunt liber dar cateodata lucrez sambata tongue

7

Re: 26 iunie bucuresti

Sigur va fi o schimbare in ceea ce priveste burtile... roll , cat despre prezenta nici nu se pune problema sa lipsesc.
In schimb il sustin pe Radu cu amanarea cu o saptamana, ca sa aiba ce sa defriseze si totodata sa fericeasca alti colegi detinatori de plantate.
Cat despre reni.....as mai avea putina rabdare, nu de alta dar mai e ceva pana la Craciun.
Pana atunci sa auzim numai de bine!  :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

8 Editat de cristinucu (2011-06-05 15:49)

Re: 26 iunie bucuresti

As vrea si eu detalii si informatii unde se tine intalnirea voastra.
Si daca imi poate da cineva un nr de tel ca sa il sun duminica ca sa imi zica precis unde se tine  intalnirea.
Ca as vrea sa vin si eu.

acvarist batran

9 Editat de d4nu7z (2011-06-05 15:49)

Re: 26 iunie bucuresti

Deci pana la urma v-a fi intalnirea duminica viitoare?
Adica pe 12-06-2011 ?

Ca sa stiu sa-mi fac programul dinainte big_smile

CUrtea berarilor ora 13. Cristinucu  :smoke

Doua culori ce le ador

10

Re: 26 iunie bucuresti

Mai baieti, cine a zis de data de 12.06 ? Eu am retinut data de 26.06 daca nu ma insel. Daca stiti altceva informati pe toata lumea.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

11

Re: 26 iunie bucuresti

Daca nu ma insel , asa a fost initial topicul  big_smile ... Daca ma insel cer a-mi fi cu iertare , nu am fost atent . ^:)^

Doua culori ce le ador

Re: 26 iunie bucuresti

eu am inteles ca este azi la ora 13.00 si am asteptat acolo 4-5 ore dar nu a venit nimeni, norocul meu a fost ca au bere la metru, iar dupa 3 metri am plecat acasa. ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  o sa mai incerc si pe 12.06  ^:)^  ^:)^  ^:)^  inca 2-3 metri lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

13

Re: 26 iunie bucuresti

Mai bine bei cati metri are careul mare de la terenul de fotbal ... si stii o treaba smile)))  :apl

Doua culori ce le ador

Re: 26 iunie bucuresti

din pacate nu prea ma pricep la fotbal ^:)^  ^:)^  ^:)^
dar cu intalnirea cum ramane? te asteptam si pe tine de data asta ca sa nu mai zic de "maimutica"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

15

Re: 26 iunie bucuresti

acvariidevis A scris:

din pacate nu prea ma pricep la fotbal ^:)^  ^:)^  ^:)^
dar cu intalnirea cum ramane? te asteptam si pe tine de data asta ca sa nu mai zic de "maimutica"

Daca sunt in Bucuresti, cu cea mai mare placere  :noroc  :noroc

16

Re: 26 iunie bucuresti

Asta a sunat mai mult a amenintare  lol  lol   :pp ... Eu sper sa vin , de cand m-am inscris aici vreau sa vin si eu macar odata de curiozitate sa vad despre ce se vorbeste ...

Doua culori ce le ador

17

Re: 26 iunie bucuresti

d4nu7z A scris:

Asta a sunat mai mult a amenintare  lol  lol   :pp ... Eu sper sa vin , de cand m-am inscris aici vreau sa vin si eu macar odata de curiozitate sa vad despre ce se vorbeste ...

E....si tu acum. Cam despre ce crezi tu ca putem vorbi ???   lol  lol  lol
Asta inainte de a bea o bere.....

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: 26 iunie bucuresti

Deoarece am fost super ocupat si nu am mai avut timp sa intru,prietenii stiu dc smile)))))(intotdeauna am vrut sa spun asta), sper ca nu v-ati razgandit sau ati uitat ;;) big_smile
A ramas stabilit, duminica pe 26, la curtea berarilor acolo ascunsi cu berea-n mana smile)) big_smile

19

Re: 26 iunie bucuresti

Florin.Mazilu A scris:

Deoarece am fost super ocupat si nu am mai avut timp sa intru,prietenii stiu dc smile)))))(intotdeauna am vrut sa spun asta), sper ca nu v-ati razgandit sau ati uitat ;;) big_smile
A ramas stabilit, duminica pe 26, la curtea berarilor acolo ascunsi cu berea-n mana smile)) big_smile

Yesssssssss! :noroc

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

20

Re: 26 iunie bucuresti

Mai aveti loc pentru doua persoane? smile

Daca da, ne anuntam prezenti.