1

Subiect: Constanta

Bd. 1Mai, nr. 39 (zona Billa, vis-a-vis de Lukoil). Multe specii de pesti (pesti deosebiti, ciclide africane), aduc orice accesoriu la comanda

2

Re: Constanta

un magazin nou ? s-au cum? mai multe info

3

Re: Constanta

Da, e deschis de vreo 2 luni, cum te duci de la gara spre billa, treci de far, urmeaza o binzinarie lukoil pe dreapta si magazinul e 50 de metri mai incolo,dar pe partea stanga, la parterul unui bloc. E cam ascuns de un copac, dar are in fata pe trotuar o reclama portocalie si una pe stalp peste strada. Scrie farmacie veterinara pet shop si pesti exotici.

4

Re: Constanta

Bondo stii cumva are in acest petshop si ceva crustacei? tongue S-ar putea sa ajung pe luni prin Constanta si ma interesa niste Procambarus

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

Re: Constanta

pe 5 septembrie vin in constanta si stau o saptamana.
daca se tin intalniri in constanta mi-ar place sa vin sa va cunosc pe toti membrii de acolo.
big_smile
akm 2 intrebari mici tongue : are cineva idee cum o sa fie vremea in perioada 05-12 septembrie?
si cine stie unde e hotel minerva-mercur?
multumesc

6

Re: Constanta

Pentru BuBu, Procambarus nu are, crustacei aveau doar Atyopsis si red cherry.

7

Re: Constanta

Alt pet-shop foarte ok din punct de vedere al aprovizionarii si al preturilor e cel din tomis 2, de pe strada crisana...e bagat mai la dos asa dar m`au impresionat placut. Au facut ceva ce n`am mai vazut la nici un pet-shop...am luat de acolo pesti si mi`au pus niste solutie in apa, am uitat cum se numeste, ziceau ca e ca sa reduca stresul si ca ar avea niste vitamine. Nu stiu daca era o vrajeala...ideea e ca a fost un gest frumos zic eu:D

Etiamsi omnes, sed non ego.

8

Re: Constanta

bondo A scris:

Bd. 1Mai, nr. 39 (zona Billa, vis-a-vis de Lukoil). Multe specii de pesti (pesti deosebiti, ciclide africane), aduc orice accesoriu la comanda

din pacate acest pet-shop nu mai exista, sau s`a mutat dar nu stiu unde big_smile

Etiamsi omnes, sed non ego.

9

Re: Constanta

Cezara A scris:
bondo A scris:

Bd. 1Mai, nr. 39 (zona Billa, vis-a-vis de Lukoil). Multe specii de pesti (pesti deosebiti, ciclide africane), aduc orice accesoriu la comanda

din pacate acest pet-shop nu mai exista, sau s`a mutat dar nu stiu unde big_smile

pei e ala de pe crisana

natura un rau necesar smile

10

Re: Constanta

lol mdeah...merci pentru lamurire lol

Etiamsi omnes, sed non ego.

11

Re: Constanta

unde pe crisana?

12

Re: Constanta

Florine ,vremea in perioada 05-12 septembrie va fi superba! wink

Re: Constanta

am prins 3 zile cu ploaie si frig in rest a fost super tongue
Ms de info oricum  lol

14

Re: Constanta

Buna am un mesaj pentru voi, sunt din Resita, la capat de tara si la noi nu sunt pet-:)shopuri. La costi8 am vazut niste buturigi interesante. Vreau si eu un ajutor pentru achizitionare. Mes tuca_pauliana.

15

Re: Constanta

danutz10 A scris:

unde pe crisana?

Uite site-ul lor http://www.petshop-constanta.ro/index.p … ag=contact

16

Re: Constanta

Salut Mihai, bondo, ... nu e frumos sa pui un om sa streseze 2 bazine si sa nu ai bunul simt sa dai un telefon sa spui ca nu mai ajungi, nu mai vrei, etc ...
E pacat de animalutele cerute de tine. Adevarat comada facuta doar telefonic si pe PM!
O seara buna!