Subiect: negativ dintisor

Salut,acum ceva timp am avut cateva acvarii la vanzare,dintisor rezervase unul pt a face un filtru extern(sump),nu a mai venit ,nu a mai sunat,etc
Ieri am pus ceva la donat.a sunat si am rezervat ce dorea el,pe seara tot eu am sunat sa vad daca mai vine sa le ea,a zis ca se urca n masina si vine,am asteptat de pomana
Din punctul meu de vedere un om neserios

2

Re: negativ dintisor

Asteptam explicatiile impricinatului!!! Sper sa nu patim acelasi lucru ca tine... lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: negativ dintisor

da...,plus ca incurcase numerele de telefon,el trebuia sa se duca pana la un tovaras sa faca ceva la calculator si nici la ala nu a mai ajuns(asta a relatat el la telefon),concluzia mea este cea de mai sus acum sa vedem daca are o poveste(scoatere) viabila

4

Re: negativ dintisor

salutari scuze ca am dat_o in  bara nu prea am scuze ca nu e normal si nici frumos sa faci ca mine motivu a fost intemeiatdar stiu ca trebuia sa sun si sa ma scuz ca nu ajung da nu salvasem nr de tel asa ca sincer i_mi pare rau sper sa pot sa ma revansez  (:|  (:|  (:|  (:|  (:|  (:|

contact 0743012048sau 0764775477 mail rogo_arc@yahoo.com

Re: negativ dintisor

de 2 ori?nu este vorba de scuza ci de neseriozitate nu nu mi schimb opinia fata de tine,restul .....o seara buna

6

Re: negativ dintisor

da ok e parerea ta si ti_o respect

contact 0743012048sau 0764775477 mail rogo_arc@yahoo.com

Re: negativ dintisor

Feedback dintisor - neserios .

8

Re: negativ dintisor

subscriu...de aceeasi parere cu colegii...