1

Subiect: acvariu 10l cu pui de guppy si xifo

sal mai am un acvariu :acv de 10 l plin cu vreo 80-100 de puisori de guppy si xifo as putea sa pun creveti in el sakura crystal red etc? nu ii mananca pe  :of pesti si in acvariu de 10l mai am si melci asasini :melc  se inmultesc ca draci deci pot sa pun creveti?

Re: acvariu 10l cu pui de guppy si xifo

Pop Remus A scris:

sal mai am un acvariu :acv de 10 l plin cu vreo 80-100 de puisori de guppy si xifo as putea sa pun creveti in el sakura crystal red etc? nu ii mananca pe  :of pesti si in acvariu de 10l mai am si melci asasini :melc  se inmultesc ca draci deci pot sa pun creveti?

100 puisori de vivipar in 10 litri... si tu inca mai vrei sa mai bagi si creveti? :omfg. Te-ai inscris cumva in clubul "Acvaristii de ieri, asasinii de azi" ?

3

Re: acvariu 10l cu pui de guppy si xifo

Pop Remus A scris:

sal mai am un acvariu :acv de 10 l plin cu vreo 80-100 de puisori de guppy si xifo as putea sa pun creveti in el sakura crystal red etc? nu ii mananca pe  :of pesti si in acvariu de 10l mai am si melci asasini :melc  se inmultesc ca draci deci pot sa pun creveti?

   Remus, ai deschis de curind doua subiecte, din care rezulta ca stai foarte prost la capitolul "cunostinte" in acest hobby. Sfatul meu este sa citesti cit mai mult, sa inveti (nu prin intrebari) si apoi sa-ti reactualizezi subiectele. Deocamdata nu poti face altceva, decit sa fii obiectul criticilor si ironiilor colegilor. Nu uita ca acvaristica nu se invata peste noapte, ai rabdare si informeaza-te!!!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: acvariu 10l cu pui de guppy si xifo

lol
sal si bine ai venit 

pot sa te intreb cati ani ai ?

5

Re: acvariu 10l cu pui de guppy si xifo

da ok celalat topic lam deschis numai asa a fost primul. am acvari iar cu acvaristica am inceput de la 7 ani , si am 13 ani o sa mai deschid un topic mai amanuntit cu acvariul instalasti pesti etc.

6

Re: acvariu 10l cu pui de guppy si xifo

sunt foarte pasionat de acvaristica toata ziua citesc pe situri de acvaristica

7

Re: acvariu 10l cu pui de guppy si xifo

ok