1

Subiect: Ancistrus 10+

Multumesc Ancistrus! 
Un tip de not 10+!

Ne vedem la o bere sa mai povestim!  :noroc

Re: Ancistrus 10+

Mersi mult si consider ca tu ai fost de nota 12... deci nu ma ridic la nivelul tau big_smile
Bere sigur :noroc

3

Re: Ancistrus 10+

Ancistrus A scris:

Mersi mult si consider ca tu ai fost de nota 12... deci nu ma ridic la nivelul tau big_smile
Bere sigur :noroc


Ai trisat...ca notele sunt numai de la 1 la 10  :pp

4

Re: Ancistrus 10+

subscriu  :apl

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

5

Re: Ancistrus 10+

Multumesc lui Cristi pt pestele donat... un tip de treaba cu care ai ce povesti. Impresie mai mult decat placuta !
Nu inteleg insa cum reuseste sa isi faca atatia "prieteni"  smile

6 Editat de padre (2011-11-01 13:38)

Re: Ancistrus 10+

Subscriu si eu aici!  Nota 20 Ancistrus! :sok
Ancistrus este unul dintre cei mai de treaba de pe acest forum, atat prin priceperea lui in tainele acvaristicii, cat, poate mai ales prin rabdarea de care a dat dovada fata de incepatorul sacaitor sau insuportabil pana la un punct, regasit in persoana mea! De fiecare data cand am avut o nelamurire, l-am stresat cu intrebarile mele primind, in schimb, sfaturi pertinente si care, chiar daca, pe moment, au contrazis cunostintele mele la acel moment, s-au dovedit, mai tarziu, a fi cele mai potrivite. Multumesc, Ancistrus! ^:)^

7

Re: Ancistrus 10+

padre A scris:

Subscriu si eu aici!  Nota 20 Ancistrus! :sok
Ancistrus este unul dintre cei mai de treaba de pe acest forum, atat prin priceperea lui in tainele acvaristicii, cat, poate mai ales prin rabdarea de care a dat dovada fata de incepatorul sacaitor sau insuportabil pana la un punct, regasit in persoana mea! De fiecare data cand am avut o nelamurire, l-am stresat cu intrebarile mele primind, in schimb, sfaturi pertinente si care, chiar daca, pe moment, au contrazis cunostintele mele la acel moment, s-au dovedit, mai tarziu, a fi cele mai potrivite. Multumesc, Ancistrus! ^:)^

Pacat ca sunt putini cei ce il cunosc.....  neutral

8

Re: Ancistrus 10+

pasi-une:eu vorbesc ctrict din punctul meu de vedere.. fata de mine, acest om, coleg de forum, etc s-a purtat exemplar. nu am spus nici ca este singurul de aici, nici ca este cel mai cel. imi pare rau, dar nu pot judeca un om dupa relatia lui cu ceilalti, ci doar cu mine si, in ceea ce ma priveste, pot spune ca de fiecare data cand i-am cerut ajutorul, mi l-a oferit.mai ales ca el s-a oferit din prima sa imi raspunda oricaror intrebari. probabil ca tu il stii mai bine si ai motivele tale sa crezi altfel despre el, si, mai mult ca sigur ca si mie, daca imi va aface vreo nasoala, am sa impartasesc aceeasi parere ca si u, dar tot am sa apreciez ajutorul doferit pana acum.
Sorry, dar nu vreau sa intru acum in polemica. Vreau sa multumesc tuturor celor care m-au mai ajutat si, poate , ma vor ajuta si pe viitor pe acest forum.
Va multumesc tututor!  :sok Jos palaria!
(scuze pentru off topic)

9

Re: Ancistrus 10+

s-a purtat exemplar cu tine, cu mine si cu multi altii care nau comentat nimic atunci cand a fost invinuit cu ceva pe nedrept.... pe acest forum
se pare ca tu ai inteles din mesajul meu ca port dusmanie pe el  big_smile
un baiat cu caracter si super de treaba 1000+  :apl

10

Re: Ancistrus 10+

Opriti-va!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

11

Re: Ancistrus 10+

ANCISTRUS nota 10 ne stim de ceva timp sper sa ramanem prieteni orice ar fi http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/ … a-cu-moss/

Repar electronice si electrocasnice0729803578
si filtre externe EHEIM.

12

Re: Ancistrus 10+

Sigur ramanem prieteni, si sa iti traiasca Pangio (inca nu stiu daca erau kuhlii sau myersi lol)