121

Re: Un nou proiect.

lol Cat de tare..... . Acu daca o fi pe duca e trist, dar daca nu....e cel mai "vesel"peste vazut de mine.

Re: Un nou proiect.

Ancistrus A scris:

Pestele ala roz asa trebuie sa inoate sau se da uţa? big_smile (Apare la minutul 0:35)

se distreaza, ce sa ii faci daca nu am avut bani sa il duc la aquaparc  ^:)^  isi face omul de cap

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Un nou proiect.

Dupa cum spuneam intr-un post al unui coleg, acvariul meu m-a enervat atat de mult incat am scos tot ce era in el si am inceput un nou setup.
Ce a iesit, va las pe voi sa va dati cu parerea, insa precizez ca acvariul este inca la inceput, se vor adauga noi si noi vietati, cat despre pesti asteptam un nou transport in care deja sunt comandati marea majoritate a locatarilor

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Un nou proiect.

Cam asa arata in momentul de fata

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

125

Re: Un nou proiect.

Frumos,frumos mai ales urechea de elefant citi cm. are de curiozitate ca am vazut unele uriase rau

Re: Un nou proiect.

depide de starea ei, in general inrtre 12-20 cm, iar seara cand se inchide 4-5 cm  lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

127

Re: Un nou proiect.

acvariidevis A scris:

Dupa cum spuneam intr-un post al unui coleg, acvariul meu m-a enervat atat de mult incat am scos tot ce era in el si am inceput un nou setup.

spor cu noul setup.

mie unul i-mi placea si primul. :noroc  :noroc

Re: Un nou proiect.

da, insa un pic cam aglomerat, acum am pus acent pe corali, in 2-3 luni sper sa il fac sa arate bine

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

129

Re: Un nou proiect.

Florine ceva noutati nu ne dai si noua ?