21

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Intrebare : Pentru amaratii de provinciali,plebeii amatori de acvaristica da care nu au avut norocul,sansa,etc sa salasluiasca la capitala smile pot intra pe telefon la aceeasi ora in videoconferinta? Evident comandand cate o naveta de bere fara a uita sa trimitem factura pe adresa "Acvarii de vis" ?  wink  :noroc Spor fratilor!

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Domnu' Narcis daca vrei iti putem trimite berea direct acasa, numai ca trebuie bauta toata odata.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

23

Re: Intalnirea la care Florin da berea

narcis.b A scris:

Intrebare : Pentru amaratii de provinciali,plebeii amatori de acvaristica da care nu au avut norocul,sansa,etc sa salasluiasca la capitala smile pot intra pe telefon la aceeasi ora in videoconferinta? Evident comandand cate o naveta de bere fara a uita sa trimitem factura pe adresa "Acvarii de vis" ?  wink  :noroc Spor fratilor!

   Narcis, te asigur ca am fi deosebit de bucurosi si onorati sa te afli printre noi, atit tu cit si colegii din Constanta sau oricare alta localitate. Din pacate, deocamdata avem probleme cu organizarea si participarea la intilnirile din Bucuresti, care sint inca departe de ceea ce ar trebui sa fie. Pe viitor, in cazul in care vom gasi o locatie potrivita si vom putea asigura conditiile necesare, vom incerca sa organizam si intilniri la nivel national. Pina atunci, va ramine posibilitatea sa organizati intilniri locale, pe zone geografice convenabile voua. Pentru noi, ar fi o mare satisfactie sa vedem cit mai multe initiative in acest sens, postate la aceasta rubrica a forumului.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

24

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Este ora 18,12, vineri 04.11.2011, va asteptam, veti avea o surpriza, sper ca placuta, pentru majoritatea din voi, pentru unii va fi numai o surpriza... lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

25

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Se pare ca-m ajuns primul acasa! Frumos, cel putin eu asa cred  lol

Re: Intalnirea la care Florin da berea

asteptam ca pufosul sa urce pozele, dar presupun ca daca  a indraznit sa ajunga asa de tarziu acasa acum nu mai are voie la calculator  ^:)^  ^:)^  ^:)^  "prietenii stiu de ce"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

27

Re: Intalnirea la care Florin da berea

acvariidevis A scris:

asteptam ca pufosul sa urce pozele, dar presupun ca daca  a indraznit sa ajunga asa de tarziu acasa acum nu mai are voie la calculator  ^:)^  ^:)^  ^:)^  "prietenii stiu de ce"

A mea doarme  lol  maine ma va lua la rost  :stupid

28 Editat de pasi_une (2011-11-05 03:15)

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Din partea lui Cristi: "Ma bucur ca seara asta m-am aflat printre oameni, va multumesc tuturor, pentru mine ati fost deosebiti"   :noroc

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Bunicul meu spunea "atunci cand gasesti un om incearca sa il ti aproape" multumim cristi

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

30

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Intalnirea a fost super ok oameni de calitate chiar si colegul Cristi zis si ancistrus a confirmat faptul ca este un tip de treaba , data viitoare trebuie sa dam noi berea .
Inca o data multumesc tuturor celor ce au fost prezenti aseara pentru ca am avut ocazia sa ma aflu in compania unor oameni deosebiti :sok

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

31

Re: Intalnirea la care Florin da berea

poze intalnire

Multi vad, putini cunosc !

32

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Parca suntem iepuri albi cu ochii rosii! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

33

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Imi pare rau ca nu am putut veni(de aceea nici nu mi-am anuntat sosirea )...oricum data viitoare dau eu berea si cateva surprize-surprize(nu sunt Andreea Marin dar sper sa va placa ce surprize va voi oferii...)

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Nu am reusit sa ajung nici eu, cu toate ca mi-am anuntat prezenta. Sper sa se mai faca o intalnire cat de curand. :noroc

Satul de Romania !!!

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Loool!! Stergeti poza aia cu mine!! Nu trebuie sa stie toata lumea cum arat cand dorm  :frogp

Va multumesc si eu ca m-ati primit printre voi. Sunt unul din cei care au avut "o surpriza" majora!

Acvarist mic, dar cu sperante mari big_smile

Re: Intalnirea la care Florin da berea

puneti, va rog, numele celor din poze, ca eu ma uit la ele si nu stiu pe nimeni. multumesc

Pescar hoinar

37 Editat de sTTTk (2011-11-07 19:33)

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Cu numele de scena  tongue

Multi vad, putini cunosc !

Re: Intalnirea la care Florin da berea

In sfarsit stiu si eu cine a fost acolo (inafara de Pasi_une pe care il stiam deja)
:apl

Acvarist mic, dar cu sperante mari big_smile

39

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Frumos , ce bine va sta cu berea in fata... imi pare rau ca a trebuit sa anulez in ultimele ore, mai ales ca au fost oameni pe care nu ii cunosteam (inca). Sunt sigur ca atmosfera a fost ca de fiecare data.   :noroc
Bravos, oameni buni... imi doresc sa fie cat mai multe intalniri (saptamanal se poate smile  ) si la care sa reusim sa venim cat mai multi !

40

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Bravo voua!Super treaba :apl  :apl  :apl  :apl  :apl