Re: brutusanf

Si eu multumesc mult , bafta mai departe !

22

Re: brutusanf

Cred ca sunt primul care vreau sa il reclam pe Florin... desi ne intelesesem sa iau 2 pietre acoperite cu moss, el mi-a adus 4; desi am vrut doar christmass moss, el mi-a adus si java moss; desi nu i-am cerut, el mi-a adus si cativa pui de RCS... toate astea in pretul a 2 pietre acoperite cu christmass moss. Pai treaba este asta, mai Florine ?

Lasand la o parte toate cele, este unul din colegii cu care mi-a facut placere sa vorbesc si mi-as dori sa fie mult mai multi ca el in comunitatea noastra.
Multumesc Florin, inca o data, si succes cu saratelul !

23

Re: brutusanf

Ahhh, George ma speriasem. La inceput am crezut ca nu ti-au placut  lol ... dupa aceea m-am linistit citind mai departe .
Doresc sa fie foarte multumiti toti care vor cumpara de la mine, de aceea le ofer un pret de nerefuzat si o calitate buna.
Doresc deasemeni sa fie toti ca tine, hotarati si corecti . Multumesc George si sper sa mai colaboram .

ACVARIU 112 L-Kribi,Sterbai
ACVARIU 45 L-Creveti,Boraras,Endleri
REEF  65 L

24

Re: brutusanf

Sunt de aceiasi parere cu visiniu,este un om foarte de treaba si foarte pasionat de acvaristica.Pe langa kribensisii pe care mi ia donat,ma ajutat si cu Sera micron pentru puii de endleri si cu un tratament pentru saprolegineza,ca sa nu mai zic de sfaturi.Recomand cu incredere!11 de la mine  :fok