41

Re: Buna tuturor

costyy_78 A scris:

ma scuzati dl Radu , nu am vazut comentariu facut de dumneavoasta in postul 23, si nici pozele puse de Gabi putin mai sus( multumesc Gabi smile )

  Data viitoare sa fii mai atent, altfel imi exercit puterile supranaturale si intr-o dimineata, te vei trezi ca pestii ti-au mincat toate plantele si incep sa roada si geamurile! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

42

Re: Buna tuturor

haha tare asta bv pesti mancatori de geamuri

43

Re: Buna tuturor

:fmad  asta e parerea ta si a unora mie ami place cu toate ca stiu ca nu prea asi gaseste locu intrun mediu natural cand o sa ma plictisesc de el o sal schimb smile toate cele bune ps si nu cred ca e chiar oribil

44

Re: Buna tuturor

Este bun pietrisul atat ca are cateva bilute de albastru de acolo, poti incerca sa le iei cu penseta dureaza cam 1 luna lol  lol  lol  sau il schimbi cu altul :sok

45

Re: Buna tuturor

ceva de genu o sami vina nisip deala misto sil bag p ala smile

Re: Buna tuturor

Salut! Frumos acvariul. :apl

47

Re: Buna tuturor

ms inca tot al aranjez am mai luat plante acu as in cretere mia dat un prieten 2 perechi de gupi superbe leam bagat si pe alea sper sa stea cu carasi smile)

48

Re: Buna tuturor

Alyn A scris:

ms inca tot al aranjez am mai luat plante acu as in cretere mia dat un prieten 2 perechi de gupi superbe leam bagat si pe alea sper sa stea cu carasi smile)

Alyn A scris:

Mersi, inca tot il aranjez, am mai luat plante, acum sunt in crestere, mi-a dat un prieten 2 perechi de guppy superbe, le-am bagat si pe alea, sper sa stea cu carasii smile)

   Care fraza, dintre cele doua de mai sus, ti se pare mai lizibila?

Re: Buna tuturor

Nu ne prezinti si noua noii locatari cu o poza? :apl

50 Editat de Alyn (2011-12-21 01:16)

Re: Buna tuturor

:apl bv domnu profesor ms de corectare  :hug
orcum esti offtopic

51

Re: Buna tuturor

Alyn A scris:

:apl bv domnu profesor ms de corectare  :hug
orcum esti offtopic

Alyn A scris:

:apl Bravo domnu' profesor, multumesc pentru corectare  :hug
oricum esti offtopic

   Iti multumesc pentru aprecieri :hug

52 Editat de macaz (2011-12-21 02:17)

Re: Buna tuturor

Sa sti ca ar trebui un topic consacrat gramaticii: au inceput sa ma si usture ochii.
Alin, fara suparare, nu-i o rusine sa scri corect gramatical. Ti-ar da un plus de prestanta. N-as indrazni sa te banui de lipsa de cunostinte.   :hug

53

Re: Buna tuturor

Bine zici eu nu prea dau importanta gramatici aici nu ma chinui sa scriu corect cu liniuta virgura si alea alea daca vreti scriu si asa dar nam chef de gramatica pe mine ma intereseaza acvaristica si cui nui place sa nu se uite ok bafta

54

Re: Buna tuturor

Alyn A scris:

Bine zici eu nu prea dau importanta gramatici aici nu ma chinui sa scriu corect cu liniuta virgura si alea alea daca vreti scriu si asa dar nam chef de gramatica pe mine ma intereseaza acvaristica si cui nui place sa nu se uite ok bafta

   Alyn, fiecare din noi, mai mult sau mai putin declarativ, dorim respectul celor din jurul nostru. Unul din factorii care ne indreptatesc sa meritam acest respect, este vorbirea (scrierea) in limba materna. Tu esti singurul in masura sa hotarasti, daca si cit de mult, colegii de pe acest forum, te respecta. Oricum, cu acvaristica, mergem inainte!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

55 Editat de costyy_78 (2011-12-21 12:36)

Re: Buna tuturor

Alyn A scris:

Bine zici eu nu prea dau importanta gramatici aici nu ma chinui sa scriu corect cu liniuta virgura si alea alea daca vreti scriu si asa dar nam chef de gramatica pe mine ma intereseaza acvaristica si cui nui place sa nu se uite ok bafta

jó napot! smile
foarte bine faci Alyn,scrie cum ai tu chef, dar s-ar putea ca unii colegi sa nu mai aiba chef sa-ti raspunda .

56

Re: Buna tuturor

Si cand te gandesti ca Napoleon a pierdut la Waterloo din cauza unei virgule...

57

Re: Buna tuturor

smile) buna asta cu Napoleon ok o sa scriu cat de corect o sa pot scuze pentru deranjul vizual  :hug

Re: Buna tuturor

Cata vreme ai avatarul ala ,eu iti raspund la orice mesaj ca e foarte amuzant !  lol

59 Editat de Alyn (2012-01-31 21:43)

Re: Buna tuturor

Buna seara am facut un nou setup la acvariu pozele sunt facute cu mobilu din pacate sad ieri mia fatat femela guppye mia facut 25 de pestisori  :noroc pe langa mai am guppy maturi mai multe culori xifo si niste endleri superbi 2 ancistrusi 2 cori unu alb unu vargat smile plante mai multe genuri smile cei doi carasi pe care iam avut iam dat lui kari care la schimb mia dat plante si pesti ai multumesc

Re: Buna tuturor

Salut si sa iti traiasca pestisorii ! Bravo ! :fok