Re: CO2

dar aici pe forum a inebunit lumea cere cate 500 de lei pe una de 1 litru sau nici atata:)) creca e de aur ma duc la aurora brasov intr-o zii ca si asa stau aproape  poate imi da una d edozator de bere .... si o pot lua ieftin dar nush cu cine sa iau legatura ,,,,, un prieten a avut bafta a luato de la fier vechi cu 20 de lei este de 5 litri neutral ma oftic are si cesuri si reglaje si tot ... la costat revizia si sa o umple

22

Re: CO2

babanukriss A scris:

dar aici pe forum a inebunit lumea cere cate 500 de lei pe una de 1 litru sau nici atata:)) creca e de aur ma duc la aurora brasov intr-o zii ca si asa stau aproape  poate imi da una d edozator de bere .... si o pot lua ieftin dar nush cu cine sa iau legatura ,,,,, un prieten a avut bafta a luato de la fier vechi cu 20 de lei este de 5 litri neutral ma oftic are si cesuri si reglaje si tot ... la costat revizia si sa o umple

Cine a cerut 500 lei pentru o butelie de 1 litru?

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: CO2

pai pe mai multe sitte de forum .... daca tu gasesti de 2 litri la 100 de lei acuma o iau

24

Re: CO2

"dar aici pe forum a inebunit lumea cere cate 500 de lei pe una de 1 litru" - asta a fost afirmatia in urma careia ti-am pus intrebarea.  In urma raspunsului tau ma indoiesc ca ai gasit astfel de anunturi/preturi chiar si pe alte forumuri. Ma bucur oricum ca lumea de aici, de pe forumul asta, nu a inebunit.
   P.S. Nu-ti pune speranta in faptul ca eu ti-as putea gasi o butelie la un pret convenabil, nu ma ocup cu achizitiile, decit pentru uz personal!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!