21

Re: acvariu 370 litri amazon

Din ce in ce mai bine, felicitari :apl

Re: acvariu 370 litri amazon

Arata foarte bine, imi place ideea, in acvariu nu par asa de mari ca si pe hol. Aveam impresia ca ocupa tot holul buturuga aia  lol .

23

Re: acvariu 370 litri amazon

Am dat sa vad si eu filmuletul si uite ce mi-a aparut in partea de jos a imaginii lol Prima reactie a fost sa apas pe "Nu" lol

Re: acvariu 370 litri amazon

Sa stii ca nu eu iti platesc salariu ca daca era dupa mine.....fara numar la toti acvaristii :noroc

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

Re: acvariu 370 litri amazon

mersi mult de aprecieri!cred ca in sfarsit se apropie de ceea ce vroiam sa realizez.

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

26 Editat de dan.matei26 (2012-04-01 20:50)

Re: acvariu 370 litri amazon

Am adus mici schimbari acvariului .hidrocotyle l. ar fii una dar cel mai important e ca mi-au inmugurit ciupercile pe buturugi.cand voi mai aduce o buturuga plutitoare,la sugestia lui Cristi voi incerca sa o imbrac cu muschi.

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

27 Editat de dan.matei26 (2012-04-01 20:49)

Re: acvariu 370 litri amazon

inca 2 poze

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

28

Re: acvariu 370 litri amazon

Daca asta nu este un acvariu biotop... atunci care este? Foarte frumos ^:)^

PS: Pacat ca piranha se fac mari...

Re: acvariu 370 litri amazon

mersi Cristi!cat despre momentul cand se vor marii prea mult...toate la timpul lor...toate la timpul lor.
http://ezinearticles.com/?Preparing-Piranha:-Four-Delicious-Recipes-for-Adventuresome-Eating&id=82857
:noroc

Mai am inca un metru de perete...om trai si om vedea

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

30

Re: acvariu 370 litri amazon

dan.matei26 A scris:

Mai am inca un metru de perete...om trai si om vedea

   "That's the spirit" lol

Re: acvariu 370 litri amazon

Foarte reusit biotopul  :apl

Re: acvariu 370 litri amazon

Frumos, ciupercile alea sunt superbe  lol . Am incercat si eu cu pistia, dar mi-au anulat skimmerul de suprafata, erau toate gramada la el si am renuntat la idee.
PS: Retetele sunt cam aceleasi cu ale noastre smile) si daca le pui in aplicare, vreau si eu o dantura de la ei.  :noroc