21

Re: buna seara si bine vam gasit din nou

costi8 A scris:

daca tot vrei sa treci la 250L,ia seama la posturile colegilor scrise mai sus , care nu sunt chiar pe gustul tau,pentru ca nici tu nu ai aratat acel interes minim in acvaristica cu acest bazin pe care l-ai prezentat , fa ceva cu viitori tai 250 L , cu rabdare si sigur sper ca te vei documenta, aici pe forum daca cauti afli tot ce doresti . tot ce trebuie sa faci este dorinta de a realiza ceva in acest domeniu.eu sincer sper ca vei reusi.
sa auzim numai de bine.

eu sper ca acel acvariu pe care la aratat este o gluma de a lui precum si mesajele scrise de el .....cum a zis si costi trebuie sa iei aminte de cele scrise de noi pt ca altfel nu vei reusi ....si ma mai repet inca o data ...sper sa reusesti cu acvariul de 250 l...sa iti dai silinta  sa nu patesti ca si cu acesta ....eu iti doresc multa bafta si spor la treaba ...daca ai intrebari nu ezita ...cu siguranta te vom ajuta

este un lucru foarte important sa sti sa respecti

22

Re: buna seara si bine vam gasit din nou

Vintila Cornel A scris:

deci ami cer scz inca o data . pun acuma pozele cu acvariu meu cel vechi tongue

Sper ca cel pe care il faci sa nu arate ca asta!!!
Astfel ne pierdem timpul si noi si tu.
Ai aproape un an pe forumul asta, incearca sa te inspiri si tu de la ceilalti cum trebuie sa arate un acvariu.
Si aici nu ma refer la mine!
Bafta si spor la treaba!

23

Re: buna seara si bine vam gasit din nou

daca iti apar alge ia-ti magnet pentru alge ca e eficient
sa imi spui daca nu sti cum arata

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

24 Editat de costi8 (2009-11-10 10:16)

Re: buna seara si bine vam gasit din nou

aqua A scris:

daca iti apar alge ia-ti magnet pentru alge ca e eficient
sa imi spui daca nu sti cum arata

exista asa ceva?
vreau si eu!!!
pai atunci de ce sa ne mai chinuim sa mentinem parametri apei din acvariu,daca facem alge,pac magnetul,de ce sa mai fertilizam dozat,turnam toata sticla sa ajunga cat pentru o luna, si daca apar alge,pac magnetul,lumina co2, si toate cele ce duc la aparitia algelor,atunci pac magnetul.ce simplu ar fi.


aqua,ai grija ce informatii dai , s-au macar precizeaza la ce se foloseste acest magnet,nu pentru ca multi dintre noi nu am sti , dar un incepator daca ar citi ce ai postat tu chiar ar lua de buna informatia ta

in speranta ca nu o iei in nume de rau ,sa auzim numai de bine.