21 Editat de costyy_78 (2012-07-26 14:07)

Re: Corbeanca 10-11.06.32012

Baracuda A scris:

Eeee, daca s-a reparat drumul, se schimba situatia. Cunosc foarte bina balta, am fost de zeci de ori acolo, dovada cred ca exista si acum, pe firele de inalta tensiune din capatul uneia din cele doua balti... monturi agatate, din care citeva sunt ale mele lol
   Crede-ma insa ca nu as bate drumul pina acolo, pentru caras si rosioara, balta are si crap, ten si salau. Daca ii cunosti tipicul si cunosti locurile unde sa pescuiesti si mai ales unde sa plantezi, poti avea momente interesante. Se poate pescui si peste noapte, taxa este atit de mica pentru ca baltile apartin inca unei ferme din Chiriacu, dupa cum am inteles de la sefa de ferma, o doamna foarte civilizata.



ultima fraza mi-a placut.... o doamna foarte civilizata  :-

lol

22

Re: Corbeanca 10-11.06.32012

Stiu, tie iti place tot ce este in legatura cu... doamnele! lol In alta ordine de idei, asta este o rubrica dedicata pescuitului sportiv, cind o sa intelegi ce inseamna asta, te astept cu drag! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

23

Re: Corbeanca 10-11.06.32012

Ma scuzati ca am indraznit sa ma bag  intr-un domeniu in care nu prea am multe cunostinte  big_smile dar totusi dl Radu ,nu se mai numeste pescuit sportiv cand ajungi acasa cu traista ,pardon juvelnicu mai greu cu cateva   zeci de kg. lol  lol

24

Re: Corbeanca 10-11.06.32012

costyy_78 A scris:

Ma scuzati ca am indraznit sa ma bag  intr-un domeniu in care nu prea am multe cunostinte  big_smile dar totusi dl Radu ,nu se mai numeste pescuit sportiv cand ajungi acasa cu traista ,pardon juvelnicu mai greu cu cateva   zeci de kg. lol  lol

   Recunosti? E, asta da caracter! lol La asta ma refeream si eu, cind spuneam ca aici vorbesc pescarii sportivi, nu braconierii. Sper ca am inteles corect, te referi la tine, nu? lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

25

Re: Corbeanca 10-11.06.32012

lol  lol