21

Re: LOCUINTA NOUA

Da corect dar bureti pt filtrare mecanica sunt enormi si face treaba buna.Eu am renuntat la ei si iam burdusit matrix

22

Re: LOCUINTA NOUA

Hai ca am primit o veste cam nasoala trebuia sa vina azi FLORIN sa mi faca acvariu si cica nu au sticla de 15mm decat de 12mm.SE MERITA CA LA UN BAZIN DE 1.80X60X60 SA FOLOSESC STICLA DE 12MM EVIDENT CU FUND DUBLU SI RAMFORSAT.TINE

23 Editat de sTTTk (2012-07-11 19:53)

Re: LOCUINTA NOUA

Eu zic ca va tine foarte bine, mai ales ca ti-l lipeste taticu florin wink
Cu intarituri in H sus si fund dublu nu va avea moarte  cool

Multi vad, putini cunosc !

24

Re: LOCUINTA NOUA

Am inteles.Merci oricum am ramas pe sticla de 12 astept sa mil fac ca sunt cu casa cu fundul in sus de 2 saptamani

25

Re: LOCUINTA NOUA

:apl  :apl  :apl  :apl  :apl  Ura astazi in sfarsit sa finalizat cu acvariu.Am ramas surprins de calitatea sticlei si de lucratura lucrari
MULTUMESC FRUMOS FLORIN DE CALITATEA LUCRARI ^:)^

26

Re: LOCUINTA NOUA

Ceva de la executarea lucrari

27

Re: LOCUINTA NOUA

Acum ca ai un acvariu de vis sper ca nu te culci pe o ureche si il transformi intr-unul de cosmar lol Tine pasul, mult succes!

PS: Florin, moderatorii nu primesc si ei tricouri d-alea? :-

28

Re: LOCUINTA NOUA

Merci frumos sper sa nu .Oricum nu renunt la pesti care ii am

29

Re: LOCUINTA NOUA

Astazi sa terminat de curatat siliconul in exces la acvariu.Am dat comanda la decor pt el sper ca luni sau marti sal primesc.Si o poza cu finisarea acvariului

30

Re: LOCUINTA NOUA

Sall este o plasma ,dar acolo o sa o las nu am unde sa o duc

Re: LOCUINTA NOUA

Valentin are burtica cam mare, de unde ai scos poza aia sau este lucrata?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

32

Re: LOCUINTA NOUA

Poza este lucrata, clar  big_smile

@johnny... pentru ce vei opta, capac sau lampa ?

33

Re: LOCUINTA NOUA

Nu sunt falos ,dar sincer nu am unde sal duc tv.in privinta calduri merge chilleru cea mai buna investitie  de pana acuma Scapi da cadurile mari din acvariu si  a apei care se evapora.Poza este facuta de sotie si este reala,sa mai ingrasat si el un pic viata

34

Re: LOCUINTA NOUA

Sau tricoul este cu burta..

35

Re: LOCUINTA NOUA

optam pt lampa deja vazusem si vorbisem ,Dar ma incuraca tv si vineri vine cineva sa mi masoare sa fac capacul.

36

Re: LOCUINTA NOUA

Da  asta este . big_smile

37

Re: LOCUINTA NOUA

Atasez o poza cu fundalul care este spre terminate .Mare respect Cine face ceva cu suflet se vede ca iubeste munca DOMNUL TIBI  MARE RESPECT PENTRU RABDARE  SI LUCRARE DE CALITATE

38

Re: LOCUINTA NOUA

Decorul va fi stil AMAZONIAN  yikes

39

Re: LOCUINTA NOUA

Frumoasa lucrarea. Acum sa vedem ce face beneficiarul cu ea big_smile

40

Re: LOCUINTA NOUA

O sa o bagam la apa :acv