21

Re: MihaiA09

se gaseste la pet shop

22

Re: MihaiA09

Ma puteti ajuta cu construirea unu filtru extern? Si sa nu fie prea scump:cool:

~Mihai~ ~Pace~ ~Respect~

Re: MihaiA09

Piatra de aer,asa arata

Re: MihaiA09

Pentru construirea unui filtru extern citeste aici.http://www.acvariidevis.ro/forum/viewtopic.php?id=103

25

Re: MihaiA09

De ce pestisorii mei sunt agitati? Le dau de mancare destula. Adica dimineata pe la 7 inainte sa plec la scoala, iar apoi le mai dau din cand in cand pe la ora 15

~Mihai~ ~Pace~ ~Respect~

26

Re: MihaiA09

agitati in ce sens ? pentru ca ai mei cand ma vad se ridica toti la suprafata si se imping unii pe altii tongue

27

Re: MihaiA09

Da cam asa ceva. Vin de parca le este foame.

~Mihai~ ~Pace~ ~Respect~

28

Re: MihaiA09

exact smile
si la mine la fel...
cand ma ridic deasupra capacului se aduna toti in fata acvariului si se agita....parca ar sti ca urmeaza sa le dau ceva de mancare... smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

29

Re: MihaiA09

Si ce as putea sa fac? Asa sunt ei?

~Mihai~ ~Pace~ ~Respect~

30

Re: MihaiA09

nu poti sa le faci nimic...ei au impresia k de fiecare data cand te apropii de acvariu le dai mancare,pt k asa is invatati:)

31

Re: MihaiA09

Ok.

~Mihai~ ~Pace~ ~Respect~

32

Re: MihaiA09

sti...suna aiurea sa inveti niste pesti avand in vedere ce memorie ingusta au ...

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

33

Re: MihaiA09

sa nu faci prostia sati fie mila de ei cand vin asa deasupra si sa le dai mai multa mancare. le face mai mult rau decat bine. si nu suna aiurea chiar daca pestisorii au mintea ingusta sa sti ca pentru ei e un reflex tongue

34

Re: MihaiA09

Da am inteles. Mersi

~Mihai~ ~Pace~ ~Respect~

35

Re: MihaiA09

va rog imi puteti spune ce sa fac? am gasit un acvariul cu puiutii de guppy o intre 5-10 paraziti (cred ca) umbla prin acvariu. si sunt micute de vreo 1-2 mm. aa si am prins unul, m-am uitat la el si am vazut ca arata intr-un fel cu acei melci fara cochilie.

~Mihai~ ~Pace~ ~Respect~

36

Re: MihaiA09

Nu stie nimeni ce poate fi?

~Mihai~ ~Pace~ ~Respect~