21

Re: Vand: vietati + plante

PESTE:

1. Molly:
-clasic negru: 2ron
-clasic lyra(coada semiluna):2.5ron
-koi(alb cu negru si cap roz):2.5 ron
2.Guppy:
-mixt:2ron
-leopard:2.5ron
-full red blonde:2.5ron
-hibrid linie curata yellow&black(linie proprie, experiment reusit de 2 generatii incoace):2.5ron

CREVETI:
RCS - pe stoc la cerere.



Plante:
(aici nu sunt preturi pe fir, ca nu am stat sa le gandesc, in general se fac la pachet suma rotunda si atat)

-Rotala rotundifolia
-Heteranthera zosterifolia HZ
-Ceratophyllum demersum
-Egeria densa
-Limnophila aquatica
-Limnobium laevigatum
-Cabomba caroliniana
-Bacopa cabomba
-Alternanthera splendida
-Cabomba furcata
-Valisneria gigantea
-Valisneria spiralis
-Hygrophyla polysperma
-Limnophila aromatica
-Ranunculus inundatus
-Staurogyne SP
Hydrocotyle leucocephala
Nimphaea Lotus
-si altele surpriza sau la cerere!


OFERTA DE 2013:
Orice produs/pachet are pretul redus la 70% din valoarea listata pe forum, in perioada 1-10 ianuarie! Daca se trimite in provincie , taxa platita de client este aceeasi, iar produsele se bucura de aceasta reducere! Nu conteaza data livrarii, ci data in care se stabilesc datele finale ale tranzactiei, pt cei din afara Bucurestiului.

An nou fericit si plin de impliniri, dragi colegi!

22 Editat de zvarr (2013-01-03 23:54)

Re: Vand: vietati + plante

:sok  :sok

Datorita faptului ca romanul e roman si ii place sa se tocmeasca din orice ( faceti-le concurenta la turci fratilor), am sa modific detaliile ofertei .
Reducerea din aceasta perioada se aplica DOAR pachetelor cu valoare peste 50 ron ce nu au fost livrate / stabilite pana la aceasta ora.
Atitudinea poate sa deranjeze uneori si imi pare rau ca asta ii costa pe cei care chiar nu aveau posibilitatea sa aiba unele lucruri din lista mea de produse.

23

Re: Vand: vietati + plante

:sok  :sok  :sok  :sok

24

Re: Vand: vietati + plante

:sok  :sok

25

Re: Vand: vietati + plante

mai ai pseudotropheus zebra ob?!

26

Re: Vand: vietati + plante

Ii mai am dar mi i-am oprit mie big_smile Mi-am terminat mutarile prin bazine si mi-am facut si eu un african pe sufletul meu din care nu misc niciun peste, restul sunt...vii, vezi, iti place, ii facem un pret smile)

27

Re: Vand: vietati + plante

:sok  :sok  valabil

28

Re: Vand: vietati + plante

:sok  :sok  :sok

29

Re: Vand: vietati + plante

:sok  :sok

30

Re: Vand: vietati + plante

zvarr A scris:

:sok  :sok

Super tepar!!!!Mi-a trimis numai plante" ofilite"plus lipsa unor plante din pachetul comandat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

31

Re: Vand: vietati + plante

Sa le aduci la baieti si dovezi ok? Ai o varsta mica desi vocea nu ti-o arata...sa iti amintesc reactiile cu "bai" sau faptu ca ti-am dat in 20 lei un nimphea lotus red si tot ceea ce ai cerut? Daca esti meltean si nu stii sa vezi e strict problema ta. Am scris cred peste tot ca sunt varfuri de minim 5 cm..dar nu are rost sa comentez. Vezi ca forumurile au si sectiuni de feeback...dar e mult pana le descoperi.

Sau iti e jena ca ai datorie transportul la plante pe care l-am platit eu din bun simt...la un pachet mic nu cine stie ce suma. Aia e. Sa te bucuri de ele ti-am zis...e penibila discutia.

Cat ai asteptat sa le trimit ai avut bun simt, cand te-ai vazut cu pachetul in mana ai inceput sa tipi in telefon. Mi-e rusine ca suntem parte din aceeasi generatie.

32

Re: Vand: vietati + plante

zvarr A scris:

Sa le aduci la baieti si dovezi ok? Ai o varsta mica desi vocea nu ti-o arata...sa iti amintesc reactiile cu "bai" sau faptu ca ti-am dat in 20 lei un nimphea lotus red si tot ceea ce ai cerut? Daca esti meltean si nu stii sa vezi e strict problema ta. Am scris cred peste tot ca sunt varfuri de minim 5 cm..dar nu are rost sa comentez. Vezi ca forumurile au si sectiuni de feeback...dar e mult pana le descoperi.

Sau iti e jena ca ai datorie transportul la plante pe care l-am platit eu din bun simt...la un pachet mic nu cine stie ce suma. Aia e. Sa te bucuri de ele ti-am zis...e penibila discutia.

Cat ai asteptat sa le trimit ai avut bun simt, cand te-ai vazut cu pachetul in mana ai inceput sa tipi in telefon. Mi-e rusine ca suntem parte din aceeasi generatie.

Putzanule daca ma chinuiam un pic si ma culcam cu mata faceam un prost ca tine,asta in cee ce priveste varsta.Nu te-a pus nimeni sa ii dai bani soferului,destinatarul pachetului se intelege cu soferul,asta pt cultura ta generala.Daca si alea sunt plante pe care le-ai trimis...Imi pare rau ca nu ne-a intalnit sa fi vazut plantele inainte,ca sa te scuip in fata.Cred ca am facut mai multe tranzactii pe forumurile de acvaristica si nu cred ca are cineva sa-mi reproseze ceva...Nu m-a deranjat ca m-am intepat cu o suma modica ci gestul pe care l-ai facut trimitandu-mi 'PLANTELE SUPERBE"

33

Re: Vand: vietati + plante

discutiile acestea (care contine "portiuni murdare") din respect pentru ceilalti colegi de forum, ar fi recomandat sa le purtati in privat (pm)

catalos

34 Editat de zvarr (2013-01-11 00:46)

Re: Vand: vietati + plante

Domnul a decis sa posteze aici, am adus un raspuns public , oricum din acest moment personajul nu mai exista si in baza mea de contacte are o bila negativa.
Am decis sa nu mai pun la suflet orice, pt ca nu are rost. Cei care vor sa cumpere pot veni sa vada sau pot sa primeasca foto/video cu produsele dorite.
Oricum voi schimba oferta pt ca au aparut multe lucruri noi.

L.E: Rog un moderator sa ia atitudine fata de limbajul tau , asta in primul rand.
In al doilea rand... nu am stat niciodata sa numar la fir sau ceva, dar tu meritai sa filmez ce tai si cum tai ca sa pot sa demonstrez eu, ca tu sigur nu poti, cum a fost facut pachetul. O sa te fofilezi probabil si o sa iti placa sa injuri in continuare. Din partea mea te ignor complet. Datorita oamenilor ca tine voi schimba politica de vanzari pentru urmatoarele pachete, dar asta cu siguranta nu te vizeaza pe tine.
Sa te bucuri de ele, alea nasoale asa...stiu ca iti place ca ai scapat de gandul ca aveai o "Datorie morala" daca ai asa ceva.
Scuze pt spam si ma repet, o sa rog un moderator sa ia atitudine

35 Editat de xgrec (2013-01-11 14:41)

Re: Vand: vietati + plante

Prietene - alyosha - sunt multi care au avut diverse pareri despre userul zvarr (pozitive sau nu), dar si le-au exprimat decent, spre deosebire de tine. Desi in mod normal nu fac asta si ignor oamenii ca tine, arunca totusi un ochi aici poate te prinzi de situatie
http://www.youtube.com/watch?v=ALFH3OWCvcc

36

Re: Vand: vietati + plante

Ultimul up la anuntul asta, de luni revine sub o alta forma!

:sok  :sok  :sok
Astept cererile voastre atat prin PM cat si telefonic!