Re: Acvariul meu

salut am promis nu :

Re: Acvariul meu

L-am avut mult mai incarcat dar acum 2 saptamini l-am resetat si l-am facut m-ai simplu ,apopo am si co2 ,pompa de aer  si 2 neoane de acvariu cu care se vede mult mai viu si 2 clasice am posibilitatea sa mearga si toate 4 ,totusi am auzit ca neoanele trebuie sa fie speciale si sa le folosesti circa 6 luni dupa care le schimbi ,e adevarat ?

Re: Acvariul meu

in primul rand foarte frumos acvariu wink
in al 2-lea rand incearca sa deschizi un topic nou unde putem discuta acvariul tau.
in al 3-lea si cel mai important de unde esti ca vreau si eu pomaceea smile) ai invazie acolo smile)

Re: Acvariul meu

Florin.Mazilu A scris:

in primul rand foarte frumos acvariu wink
in al 2-lea rand incearca sa deschizi un topic nou unde putem discuta acvariul tau.
in al 3-lea si cel mai important de unde esti ca vreau si eu pomaceea smile) ai invazie acolo smile)

SAL. sunt din bucuresti si cu placere iti dau ca am trimite nr de tel pe [dinelmarian@yahoo.com] si vorbim la fel si pentru cine mai vrea
.

Re: Acvariul meu

Am nu:o

26 Editat de Florin.Mazilu (2009-01-22 01:48)

Re: Acvariul meu

pai daca esti din buc big_smile te asteptam duminik la intalnire in plazza sa ne impartasim cunostiintele si sa imi explici si mie ce e cu plasticul acel in acvariu(se vede in poza de mai sus)?
nr meu de tel e si la sectiunea de intalniri big_smile 0766551363
dai mesaj si te sun eu wink

Re: Acvariul meu

Asteptam poze cu acvariul tau, si nu il mai numi borcan, eu unul sunt sigur ca nu este asa.

28

Re: Acvariul meu

marian cum se numeste creatura aia?E foarte interesanta!!!  big_smile

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

Re: Acvariul meu

ce creatura bubu?

Re: Acvariul meu

Salut ,imi cer scuze pentru calitatea pozelor [creatura] e un fel crevete cu o coada de 3 ori mai mare de cit el si la terminatie se imparte in 3 codite sincer nu stiu denumirea dar a aparut si a disparut.
Iar plasticul cae se vede e defapt 2 ucati de plastic tip grilaj cele de la ''maternitati ''cele din plastic pentru pesti si au rolul de s izola coltul acvariului une este cuibul la o pereche de ramizi ,apropo au depus icre aseara .:)

Re: Acvariul meu

coltul cu pricina

32 Editat de BuBu (2009-01-22 14:02)

Re: Acvariul meu

marian.mihai A scris:

ce creatura bubu?

Daca te uiti in albumul  de concurs a lui dinel marian ai sa vezi o creatura "asa a fost numita de el" si mi sa parut interesanta!mersi pt raspuns Marian!

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool