981 Editat de pelly67 (2011-02-03 22:32)

Re: acvariul meu

au depus din nou...
http://img198.imageshack.us/img198/1020/p1160936.jpg

http://img716.imageshack.us/img716/2143/p1160966.jpg

...asta drept recompensa la un an de forum tongue

982

Re: acvariul meu

felicitari  :apl si la multi ani pentru anul implinit :noroc

Multi vad, putini cunosc !

983

Re: acvariul meu

si eu vreau un brusture din acela pe care ti-au depus scalarii big_smile

frumos. daca as avea nitel mai mult timp si eu mi-as lua scalari, insa ii pastrazez pe cand voi fi mai batran.

984

Re: acvariul meu

sTTTk A scris:

felicitari  :apl si la multi ani pentru anul implinit :noroc

Mersi frumos Gabita!....ca sa vezi ca exista și coincidente fericite, azi tota ziua am lecturat despre scalari tongue

985

Re: acvariul meu

nu vreau!!! imi dai o loboda din aia si il mut din topicul tau big_smile  lol  lol  e criza si totul  e pe bani big_smile

986

Re: acvariul meu

Nea Paule, trebuie sa punem mana de la mana sa-ti dam un ajutor. Nu cred ca o sa te descurci cu atatea oua...iar pana la Paste mai e ceva.  lol ceva cofraje sau stiu eu....???
Superb, imi place mult ce ai realizat si cred ca ii putem da o idee Sefului Suprem, sa infiinteze un premiu aniversar...pentru cei care au ce arata. Inca o data, ai realizat ceva cu totul deosebit, jos palaria!!!  ^:)^

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

987

Re: acvariul meu

daca nu se descurca eu vin cu vopseaua. mi-a ramas niste spray roz de la marcat.  lol  lol  lol

988

Re: acvariul meu

Lasa Andi ca și tu ai un bac cu ciclide de toata frumusețea! :noroc  :apl  :apl  :apl

989

Re: acvariul meu

pelly67 A scris:

Lasa Andi ca și tu ai un bac cu ciclide de toata frumusețea! :noroc  :apl  :apl  :apl

Esti tu prea dragut.
Si ca sa fiu un pic profitor, poti sa ma votezi in concurs daca iti place acvariul meu s-au ciclidele mele.  :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

990

Re: acvariul meu

coco A scris:

daca nu se descurca eu vin cu vopseaua. mi-a ramas niste spray roz de la marcat.  lol  lol  lol

Daca tu vi cu vopseaua, eu o sa incerc sa fac niste sabloane ca sa iasa ceva deosebit. lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

991 Editat de pelly67 (2011-02-04 00:05)

Re: acvariul meu

Te voi vota în ultima zi cu fix 10 secunde înainte de închiderea sesiunii....sa câștigi sigur :sok
...prietenii știu de ce tongue

992 Editat de Andi66 (2011-02-04 00:15)

Re: acvariul meu

pelly67 A scris:

Te voi vota în ultima zi cu fix 10 secunde înainte de închiderea sesiunii....sa câștigi sigur :sok
...prietenii știu de ce tongue

Daca castig te astept la niste  :noroc , te astept si daca nu castig.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

993

Re: acvariul meu

Felicitari bunicule esti de invidiat cred ca ai bagat ceva in apa de depun scalari tai asa de des
Andi am eu niste sabloane cu  :bf  :crap  :of dacati sunt de ajutor ma ofer si eu sai dam o mina de ajutor lui Paul.
Andi respectele mele pentru acvariul tau cu ciclide  :sok  :sok  :sok  :sok  :sok  :sok  :sok  :sok  :sok  :sok
Paul tineo tot asa Felicitari  :fok

994

Re: acvariul meu

pelly67 A scris:

Domnilor și doamnelor va mulțumesc pentru elogii lol  :sok
...sa o luam pe rand:
Gabi...nu cred ca voi reuși din prima hmm
Alexandra.... :kiss
Cosmine....mersi frumos :sok ...oricum stai liniștit ai ajuns sus în top :apl
Dănuț....tu  vorbești de acvarii super ? tongue  :noroc
Narcis frate am numărat și para numărat lol  lol  lol Despre "nisip" (pietriș) nu am ce sa-i mai fac acum, asta este. Pe viitor vreau sa iau ceva HC și poate voi scăpa de acea parte inestetica.
Adi...mersi frumos....ai răbdare și la tine va fi la fel :sok

   Paul, include-ma si pe mine, foaaaaaarte frumos acvariu!!! :apl

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

995

Re: acvariul meu

lol  lol  lol Radule mersi frumos! lol  lol  lol ...si tu esti pe drumul cel bun lol  lol  lol , ai un acvariu tare frumos.....în afara de apa nu prea mai ai ce sa schimbi lol  lol  lol  lol
PS. ce este boldat considera ca este doar o gluma lol

996

Re: acvariul meu

pelly67 A scris:

lol  lol  lol Radule mersi frumos! lol  lol  lol ...si tu esti pe drumul cel bun lol  lol  lol , ai un acvariu tare frumos.....în afara de apa nu prea mai ai ce sa schimbi lol  lol  lol  lol
PS. ce este boldat considera ca este doar o gluma lol

   Nu e nevoie de explicatii, ne cunoastem deja... :noroc

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

997

Re: acvariul meu

Respect maxim Raducule!  :sok  :noroc

998

Re: acvariul meu

pelly67 A scris:

Respect maxim Raducule!  :sok  :noroc

   Idem stimabile! Citind pe ici pe colo, am devenit gelos pe tine, mai nou fetele de pe acest forum, te gasesc foarte carismatic! lol Nu mai contenesc cu laudele la dresa ta. Sfatul meu: cind esti pe forum, ai grija sa nu fie cineva in spatele tau, cu ochii in calculator, nu vreau sa te pierdem... lol  lol  lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

999

Re: acvariul meu

lol  lol  lol  lol

1.000

Re: acvariul meu

De la distanta pare un chat de socializare de tip matrimoniale  lol dar de aproape...e SIGUR batranul thread al tau Paul! Inevitabil plin de surprize care mai de care placute evident.Bine zice Radu...usor...sa nu ti se umfle genunchiul!!  lol  :apl  :noroc
In continuare esti pe val Paul! Acvariu doldora de plante si mai nou de oo  :pp ,aprpos le-ai numarat ? lol  tongue
Frumos Paul!
Andi ma bag si eu! Done!