201

Re: acvariul meu

cumpar eu Utricularia - te risti ? smile

catalos

Re: acvariul meu

catalos A scris:

cumpar eu Utricularia - te risti ? smile

daca nu beam poate ma riscam sa ti o pun la microbuz, dar din pacate va merge la gunoi. Cat am avut o la donatii nu ai spus nimic.

203

Re: acvariul meu

pai hai totusi sa mai si cumpar ceva plante de la dta ca sa se merite sa imi pui un pachet la curier (da-mi un PM te rog cu ce mai ai spre vanzare si pretul - si apoi stabilim telefonic detaliile

multumesc

catalos

Re: acvariul meu

Blyxa gigant smile)))

Re: acvariul meu

Hopaaaaaaa,ce avem aici ????
O revenire spectaculoasa ????
  :apl

marian37

Re: acvariul meu

Frumos

Re: acvariul meu

robi_rapid1923 A scris:

Frumos

Frumos pe draq, neangrijit. De maine o sa incep sa ma ocup de el

208

Re: acvariul meu

Pai ia baga mare  Marius. Hai sa vedem ce iti iasa.SPOR!!!!!

Bun venit in Romania! Dati-va ceasul cu 100 de ani inapoi!

209

Re: acvariul meu

Aia nu e blyxa ...este MEGABLYXA smile vad ca a iesit din bazin...Astept sa vad ce aranjament faci in continuare. :noroc

210 Editat de rodoselada (2014-05-08 21:07)

Re: acvariul meu

:apl va-ti cam puturosit d-nul Marius  lol  lol  lol  lol

Modestia este calitatea celor care nu au calitati.

Re: acvariul meu

Eu cred ca a incurcat STEROIZII !!!
Sarbatorile astea.....!

marian37

212

Re: acvariul meu

Faina blyxa,poate reuseste si iti face si floricele daca a ajuns asa de sus big_smile

213 Editat de mariuspopa69 (2014-05-13 15:20)

Re: acvariul meu

rodoselada A scris:

:apl va-ti cam puturosit d-nul Marius  lol  lol  lol  lol

Sa stii:))) Am avut ceva probleme, cam doua luni nu am avut timp si de el. Acum incerc sa l readuc la viata, am tuns parvula aseara, sper sa i dau o forma cat de cat. Intentia mea era sa trec la unu de 200-300l, dar daca nu am reusit sa l dau pe asta, o sa ma chinui cu el in continuare smile)

Re: acvariul meu

Pop Remus A scris:

Faina blyxa,poate reuseste si iti face si floricele daca a ajuns asa de sus big_smile

E posibil sa ai dreptate, avea niste lujeri cam de 5-6cm cu un fel de bobocel in varf, dar nu i am mai dat sanse smile)))

Re: acvariul meu

floreamarian37 A scris:

Eu cred ca a incurcat STEROIZII !!!
Sarbatorile astea.....!

Daca incurcam steroizii, vindeam poturi de BBA ca tine wink. smile))))))))))))))))))))

Re: acvariul meu

lol  lol  lol

marian37

217

Re: acvariul meu

Am o intrebare de ce ai amestecat parvula si HC? Am mai vazut ceva acvaristi ca pun 2-3 feluri de gazon sa se amestece intre ele? de ce? smile)

Re: acvariul meu

Pop Remus A scris:

Am o intrebare de ce ai amestecat parvula si HC? Am mai vazut ceva acvaristi ca pun 2-3 feluri de gazon sa se amestece intre ele? de ce? smile)

Ca sa raman cu ce se prinde smile)))))))))

219 Editat de mariuspopa69 (2014-05-21 00:53)

Re: acvariul meu

Ce inseamna neglijenta, am o explozie de bba pe.pietre de mai mare frumusetea. Ce naiba sa le fac? Daca injectez ec, mi e ca omor crevetii. Cred ca le scot si le fierb  hmm. GATA le am fiert, sa mai apara si acum:))))))

Re: acvariul meu

Readus la viata smile)