41

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Ai chitanta sau factura ?

42

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Cati  cumpara pesti sau vand cu chitanta,factura?Alte intrebari mai ai?

43 Editat de rider (2014-08-06 01:39)

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

nu

44

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

:frog

45

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

buna Adi
iti inteleg  situatia si eu am fost tepuit de cateva ori de niste "colegi" si stiu si de altii care au patit la fel, dar de geaba insisti cu acest anunt ca numai tit iti fac rau amintindu-ti de fiecare data cazul cand faci un up
lasa-l uitarii si in viitorfii mai precaut si asa e greu de dibuit teparii ca au papagalul bun, dar noroc ca nu sunt multi
o zi frumosa si uita de el!

46

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

adi74 A scris:

S a facut luna si taparul nu a dat un semn.Ceva  avocati se mai gasesc?

Vin eu ca avocat al acuzarii din partea ta!  wink

Who do you think you are?

47

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

tibi59 A scris:

buna Adi
iti inteleg  situatia si eu am fost tepuit de cateva ori de niste "colegi" si stiu si de altii care au patit la fel, dar de geaba insisti cu acest anunt ca numai tit iti fac rau amintindu-ti de fiecare data cazul cand faci un up
lasa-l uitarii si in viitorfii mai precaut si asa e greu de dibuit teparii ca au papagalul bun, dar noroc ca nu sunt multi
o zi frumosa si uita de el!

Topicul va fi deschis CA SA STITI VOI COLEGII DE ACEST TAPAR,SA NU MAI PACALEASCA SI PE ALTII.

48

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

:melc

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Ti ai adus aminte iar de el smile)))))))))))))))))))) Bag de seama ca ti a tras o rau teparul, de nu ti mai trece smile)

50 Editat de tibi59 (2014-09-04 08:08)

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

a-ti trece dar nu-l uiti

51

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

adi74 A scris:
tibi59 A scris:

buna Adi
iti inteleg  situatia si eu am fost tepuit de cateva ori de niste "colegi" si stiu si de altii care au patit la fel, dar de geaba insisti cu acest anunt ca numai tit iti fac rau amintindu-ti de fiecare data cazul cand faci un up
lasa-l uitarii si in viitorfii mai precaut si asa e greu de dibuit teparii ca au papagalul bun, dar noroc ca nu sunt multi
o zi frumosa si uita de el!

Topicul va fi deschis CA SA STITI VOI COLEGII DE ACEST TAPAR,SA NU MAI PACALEASCA SI PE ALTII.

52

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Iti inteleg frustrarea dar cred ca ar trebui sa te linistesti. E mai bine pentru tine. Iti faci rau singur continuand cu acest gen de "lupta".  :noroc

53

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

adi74 A scris:

Topicul va fi deschis CA SA STITI VOI COLEGII DE ACEST TAPAR,SA NU MAI PACALEASCA SI PE ALTII.

Esti sigur ca e Pentru colegi toata zarva asta? Atrage atentia la reactiile colegilor pentru care sustii ca revii la acelasi subiect,colegi care iti dau dreptate si sunt de partea ta...
frustraton is a bitch Adi...

54

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Dar celor care scriau de el ca este cel mai ce? :stupid