41

Re: lista preturi acvarii hornbach

sorinica A scris:

Salut
Poate ma poate ajuta si pe mine cineva care are drum prin hornbach in zilele urmatoare.
Ma intereseaza un acvariu complet de 200l si unul de 240l (fara masa, eventual si un pret la masa) si ce contin.

Multumesc

www.pepika.ro, au preturi convenabile, chiar usor negociabile!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

42

Re: lista preturi acvarii hornbach

sorinica A scris:

da. cunosc magazinul. Chiar de la ei fac cumparaturile, dar cred ca la acvariu o sa ies mai avantajos in hornbach.

Poate ca ai dreptate dar cu transportul cum faci? Pepika se ocupa ei de transport.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

43

Re: lista preturi acvarii hornbach

sorinica A scris:

Salut
Poate ma poate ajuta si pe mine cineva care are drum prin hornbach in zilele urmatoare.
Ma intereseaza un acvariu complet de 200l si unul de 240l (fara masa, eventual si un pret la masa) si ce contin.

Multumesc

Uite oferta lor in format PDF http://www.hornbach.ro/brochure/ro/data … nd_Zoo.pdf

44

Re: lista preturi acvarii hornbach

sorinica A scris:

Am vazut oferta
Sa reformulez
Acvarii 200 respectiv 240l fara masa. Eventual si un pret separat la masa.
Si ce contine fiecare. Astea nu le-am gasit in oferta.

Multumesc

Ma bucur ca reformulezi... mai ales ca nu aveam de unde sa stiu daca le cunosti oferta sau nu... mai reformuleaza inca odata ca sa intelegi si tu, si multumesc pentru mersi :fok

45

Re: lista preturi acvarii hornbach

Ancistrus A scris:
sorinica A scris:

Am vazut oferta
Sa reformulez
Acvarii 200 respectiv 240l fara masa. Eventual si un pret separat la masa.
Si ce contine fiecare. Astea nu le-am gasit in oferta.

Multumesc

Ma bucur ca reformulezi... mai ales ca nu aveam de unde sa stiu daca le cunosti oferta sau nu... mai reformuleaza inca odata ca sa intelegi si tu, si multumesc pentru mersi :fok

   Greu la deal... cu boii mici! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

46 Editat de Ancistrus (2011-03-16 22:33)

Re: lista preturi acvarii hornbach

sorinica A scris:

Acvariul Black Moly din oferta (200l), ce pret are fara stand? Ce pret are standul separat? Se vede ce contine.
Acvariul de 240l ce pret are fara stand? Ce contine (daca are filtru, incalzitor etc)? Ce pret are standul separat.

Eu ti-am trimis oferta celor de la Hornbach stiind ca acvariile astea doua care le vrei tu se vand impreuna cu standul, nu separat.... poate ca gresesc... nu am vrut sa te incurc in proiectul tau, deci succes!

47

Re: lista preturi acvarii hornbach

Din cate stiu eu se vand si fara stand.
Numai ca pt a afla pretul trebuie sa te duci in magazin, pt acolo este afisat pretul separat pt acvariu, capac, si stand.
Daca ajunge cineva in hornbach, poate te ajuta.

48

Re: lista preturi acvarii hornbach

sorinica A scris:

Daca nu cititi cu atentie nu intelegeti.
                        "Greu la deal.... cu boii mici"
Acvariul Black Moly din oferta (200l), ce pret are fara stand? Ce pret are standul separat? Se vede ce contine.
Acvariul de 240l ce pret are fara stand? Ce contine (daca are filtru, incalzitor etc)? Ce pret are standul separat.

Ma intereseaza preturile la aceste acvarii fara stand.

Daca stie cineva aceste preturi si vrea poate sa le spuna. Daca nu sa nu mai facem comentarii degeaba.

Multumesc.

   Mai colegu' esti chiar interesant! Lansezi o rugaminte, ti se sare in ajutor si tot tu faci nazuri si ridici pretentii vis a vis de complexitatea ofertei?  Ancistrus ti-a dat ce avea, n-o sa faca de dragul tau drumuri la Hornbach, sa-ti spuna si ce culori au acvariile. Apropos de comentarii "degeaba", acest forum are si rol educativ... Respectivele comentarii venind din partea mea: "Quod licet Iovis, non licet bovis" - traducerea o gasesti pe Google!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!