21

Re: Vand acvariu

In cadrul anunturilor de la rubricile tranzactii (schimburi, donatii, cumparari, vinzari), fiecare membru are dreptul de a posta un singur anunt care sa cuprinda toate informatiile necesare unei bune desfasurari a activitatii pe care o intreprinde.
Este interzisa Up-datarea anunturilor de la rubricile tranzactii (schimburi, donatii, cumparari, vinzari), mai des decit o data pe zi, exceptie facind cazurile in care apar informatii noi si esentiale.
In momentul in care anuntul nu mai este de actualitate si trebuie inchis, pentru a ne ajuta, va rog sa editati titlul anuntului si sa scrieti : INCHIS.

Cei care nu respecta acest regulament vor fi sanctionati conform regulamentului.

Deci muta-ti guppy pe care ii ai la vanzare tot aici !

Re: Vand acvariu

Am inteles dar nu stiu ce ai vrut sazici prin'cand am zis altu, nu m a crezut nimani'

Re: Vand acvariu

De ce sa ii mut?

Re: Vand acvariu

Ca guppy intra in pret cu acvariul

25

Re: Vand acvariu

Incep sa dezvolt un maaaaaaare respect pentru moderatorii de orice fel de forum!
Iti trebuie tare multa rabdare, ca sa n-o iei in sus pe pereti.
Mihai, copile, fa ce ti se spune si nu mai comenta la fiecare indrumare. Asa cum 1000 de alti useri pot respecta un amarat de regulament fara sa se puna de-a curmezisu', asa ar trebui sa poti face si tu.
P.S. Nu mai posta consecutiv, foloseste butonul edit.

Re: Vand acvariu

Aia am inteles dar nu stiu de ce a scris visiniu "deci muta-ti guppy pe care ii aila vanzare tot aici" ca ei intrain pret cu acvariu

Re: Vand acvariu

eu am scisintr-un comentariu ca am inteles si gata dar dupa asta au mai comentat , dar eu amscris clar ca am inteles

28

Re: Vand acvariu

In cadrul anunturilor de la rubricile tranzactii (schimburi, donatii, cumparari, vinzari), fiecare membru are dreptul de a posta un singur anunt care sa cuprinda toate informatiile necesare unei bune desfasurari a activitatii pe care o intreprinde.


Acum intelegi de ce?

Re: Vand acvariu

am inteles dar am mai vazut si la altii ca scriau de exemlpu -acvariu
                                                                                      -pompa
                                                                                      -pesti
sa zic asa ce am gresit eu am scris ca la pret intra si guppy adica cum ar veni pe ei ii dau ca accesori cum s-ar zice. Da daca trebie sterg nu-I o problema. Dar am vrut sa te intreb

Re: Vand acvariu

Gata

Re: Vand acvariu

Se pare ca nu ai pedala de frina !! :apl

Re: Vand acvariu

Bobi Brasov eu nu am inteles ce vor sa spuna si gabi 22 mi-aspus in alt anunt ce o vrut sa spuna de aceea am comentat. Ca la acest anunt nu am gresit cu nimic despere altceva era vorba

Re: Vand acvariu

Visiniu dar cum se muta ca nu stiu

Re: Vand acvariu

Parerea mea e ca trebuie sa asculti ceea ce ti se spune de moderatorii acestui forum ! Pina la urma tu ai de pierdut daca nu vrei sa intelegi anumite reguli !

Re: Vand acvariu

Ai citit toate mesajele Bobi sa vezi la ce am gresit. Am si scris gata ca am inteles

Re: Vand acvariu

up