21

Re: Se poate inchide

Da

22

Re: Se poate inchide

abarth A scris:

Da

:apl Vanzare buna lol

23

Re: Se poate inchide

Si cu pomana cum rămâne?
Ps  Nu contest activitatea ta de acvarist .    Dar  chiar  sa le stii pe toate? Recunosc ca nu stiu cum se numesc asfel de oameni cu foarte multe cu  ideei.

24

Re: Se poate inchide

Printre randuri mi-ai explicat ca nu e "pomana"!

abarth A scris:

Recunosc ca nu stiu cum se numesc asfel de oameni cu foarte multe cu  ideei.

   Ideologi!

25

Re: Se poate inchide

Fără comentarii .
Ps . Nu vad rolul tau in anuntul meu. Poate nu am văzut/citit regulamentul bine. Care este rolul tau aici?
Ps :nu cred ca sti sa calculezi rezistenta sticla. Am proiectat/ calculat/ montat/ transportat/placat pentru proiecte foarte mari .
Vezi aici : www.alusystem.ro
Pentru detalii : dicu.gabriel@alusystem.ro

26 Editat de Ancistrus (2016-10-01 00:09)

Re: Se poate inchide

abarth A scris:

nu cred ca sti sa calculezi rezistenta sticla. Am proiectat/ calculat/ montat/ transportat/placat pentru proiecte foarte mari .
Vezi aici : www.alusystem.ro
Pentru detalii : dicu.gabriel@alusystem.ro

   Ai dreptate, ma depaseste subiectul! Mai ales ca ai si proiecte in desfasurare... unele fiind de vanzare!
   Repet ce am spus mai devreme:

Ancistrus A scris:

:apl Vanzare buna lol

PS: Doar de curiozitate, cum se calculeaza rezistenta sticlei, referitor la acvarii?

27 Editat de Ancistrus (2016-10-01 00:14)

Re: Se poate inchide

Apropo, eu vreau acvariu moka, conform topicului tau! Cum facem?

28

Re: Se poate inchide

Proiectul de vânzare este datorat spatiului . Vrei o formula de calcul ?
Pentru ce ai nevoie fortele si rezistentele sticlei vad ca te lauzi ca le stii. Cioburile raman in folie. dar cu apa ce se intampla?

29

Re: Se poate inchide

abarth A scris:

Proiectul de vânzare este datorat spatiului . Vrei o formula de calcul ?
Pentru ce ai nevoie fortele si rezistentele sticlei vad ca te lauzi ca le stii. Cioburile raman in folie. dar cu apa ce se intampla?

   Bla bla bla... vinzi acvariul sau il donezi? Daca il donezi, iti explic in detaliu tot ce se intampla cu... acvariul, pestii, donatorul (depresie) etc!

30 Editat de abarth (2016-10-01 00:29)

Re: Se poate inchide

Accept sfaturile tale . Putem vb pe tema data. Când ai chef da un tel/bip . 0729880629 Gabriel Dicu

31

Re: Se poate inchide

Pana sa te sun... iti urez vanzare buna! Sincer, fara ștouri!

32

Re: Se poate inchide

O seara buna.

33

Re: Se poate inchide

PS: Dar sa se consemneze, eu vreau acvariul asta gratuit! Asa cum este... ALfyyyy nu zici nimic? Ma lasi singur? smile)))

34

Re: Se poate inchide

Acvariu si masa se donează .
Capac Reynobond 1750 lei .
Se donează doar pachet complet:
Acvariu+suport+capac

Ps . Citeste tot anuntul , comentează si interpretează când ai reusit de citit tot . Intre semnele de adunare sunt litere. NU INCERCA SA REZOLVI MATEMATIC.

35

Re: Se poate inchide

Am urmarit topicul de cand s-a deschis, ma interesa sa il cumpar dar inca nu am reusit sa imi conving jumatatea mai buna ca avem loc in casa pentru el. M-a nedumerit exprimarea "din lipsa de spatiu acvariul se vinde desfacut". Colac peste pupaza a venit "acvariul si masa se doneaza, capacul costa 1750 ron dar se doneaza doar acvariu+suport+capac". Naiba mai intelege ce se doneaza si ce se vinde  sad

36

Re: Se poate inchide

estroe A scris:

Colac peste pupaza a venit "acvariul si masa se doneaza, capacul costa 1750 ron dar se doneaza doar acvariu+suport+capac". Naiba mai intelege ce se doneaza si ce se vinde  sad

   Eee nu intelegi, e simplu! "Donez autoturism BMW in perfecta stare! La oglinda retrovizoare este agatat un cățeluș de pluș... cățeluș pe care vreau 8000 euro! Nu se dau decat impreuna!" :pp

abarth A scris:

Citeste tot anuntul , comentează si interpretează când ai reusit de citit tot . Intre semnele de adunare sunt litere. NU INCERCA SA REZOLVI MATEMATIC.

   M-am conformat ^:)^

37

Re: Se poate inchide

Ancistrus A scris:

PS: Dar sa se consemneze, eu vreau acvariul asta gratuit! Asa cum este... ALfyyyy nu zici nimic? Ma lasi singur? smile)))

Sunt cu tine.

Repar electronice si electrocasnice0729803578
si filtre externe EHEIM.

38 Editat de abarth (2016-10-03 21:45)

Re: Se poate inchide

Salutare tuturor !

Acvariu a fost desfacut .
Astept oferte pentru : sticla , capac si suport.
Pentru a nu isca iar polemici pretul este de : 1000 bani ( Pretul este dat din cauza regulamentului  si este fictiv)

39

Re: Se poate inchide

:smoke

40 Editat de abarth (2016-10-05 20:48)

Re: Se poate inchide

:smoke