Re: nu se mai face nici o intalnire prin mall?

Vin si eu...mi-e indiferent in ce zi...astept sa stabiliti voi...dar:(eu am alta problema maaaare de tot, nu vreti voi sa ne intalnim pe undeva pe unde se fumeaza ??:D

Cand faci ceva bine de prima data nimeni nu apreciaza cat de dificil a fost.

Re: nu se mai face nici o intalnire prin mall?

ca duminica trecuta d-asta am fugit dupa o ora big_smile:D:D

Cand faci ceva bine de prima data nimeni nu apreciaza cat de dificil a fost.

Re: nu se mai face nici o intalnire prin mall?

...vreau si eu daca se poate plante ramase de dupa curatenia aia a ta big_smile, Florin pls...

Cand faci ceva bine de prima data nimeni nu apreciaza cat de dificil a fost.

Re: nu se mai face nici o intalnire prin mall?

ma conformez wink big_smile duminik (daca nu uit iar :LOL::LOL::lol:) iti aduc 3-4-5 pui de valisnernia.
Mai vrea cineva???

25

Re: nu se mai face nici o intalnire prin mall?

Florin.Mazilu A scris:

ma conformez wink big_smile duminik (daca nu uit iar :LOL::LOL::lol:) iti aduc 3-4-5 pui de valisnernia.
Mai vrea cineva???

Doar Valisneria giganteea ai? Eu mai am acum valisneria normala, dar parca as vrea si giganteea ca sa maschez mai repede incalzitorul ca asta pe care o am creste tareeee greu sad

Re: nu se mai face nici o intalnire prin mall?

knd ajungi prin bucuresti iti dau mama tuturor puilor din acvariu meu ca sa maschezi mai repede wink

27

Re: nu se mai face nici o intalnire prin mall?

smile:):):) Multumesc Florin! In cursul saptamanii sunt in Bucuresti, lucrez, dar acvariul il am la Giurgiu. Vineri seara dau o fuga pana acasa si revin sambata pe seara smile ..si poate plec duminica dupa intalnire cu Calli, daca nu il donezi altcuiva si cu "mama" Giganteea smile:):):):)