21

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

ok ca la votare atunci....minim 100

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

22

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

eu zic ca o introducere.. sau ceva de genu 25 de postari ar fi ok..
Totusi.. editia asta sunt 25 de acvarii inscrise in concurs.. s-a aprobat chiar tot?

23

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

avand in vedere ca nu se poate modifica albumul odata facut, nu prea inteleg de ce se aproba acvariile fara descriere ?:D

24

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

s-au aprobat acvariile pt participare insa nu pot fi determinate castigatoare daca nu respecta regulamentul.
o sa ma ocup un pic de ele diseara si o sa fac o lista. multumim pt sesizari.

25

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

Multumim si noi ca ne sunt ascultate sfaturile/propunerile si obiectiile.Asa o sa facem forumul mai bun:P

26

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

oricum este un pas mare de tot!!!! de la editia 1 la 7 nu a participat nimeni!(desi erau cca. 2500 useri)
...in perioada 19 August 2008 - 01 Noiembrie 2009 nici un user nu a postat la concurs nimic. prima participare a debutat cu editia 8. se simte o revigorare a forumului si implicit a concursului dupa ianuarie 2010, cand nr. mesajelor si participarea a crescut exponential! daca se face o statistica simpla se poate lesne observa ca in jur de 50 de membrii reprezinta motorul acestui forum, implicit al site-ului, restul participantilor formuleaza intrebari gen ghicitoare sau repeta teme abordate deja.

27

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

Propun scoaterea din concurs a acvariului utilizatorului kayll..
TOT ce are in acvariu e fals....NU SE ACCEPTA ACEST GEN DE ACVARII!!

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

28

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

concursul sa incheiat acum se va delibera. rabdare sa vina domnul florin sa zica ce are de zis.

29

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

aqua A scris:

Propun scoaterea din concurs a acvariului utilizatorului kayll..
TOT ce are in acvariu e fals....NU SE ACCEPTA ACEST GEN DE ACVARII!!

cum adica este fals? fi mai explicit!

30

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

sece4u20 A scris:

concursul sa incheiat acum se va delibera. rabdare sa vina domnul florin sa zica ce are de zis.

cum s-a inchis?????concursul se incheie pe data de 30.04.2010! abia suntem in 01.04.20101...ati schimbat data?
...bine asta daca nu este pacaleala!

31

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

pelly67 A scris:

oricum este un pas mare de tot!!!! de la editia 1 la 7 nu a participat nimeni!(desi erau cca. 2500 useri)
...in perioada 19 August 2008 - 01 Noiembrie 2009 nici un user nu a postat la concurs nimic. prima participare a debutat cu editia 8. se simte o revigorare a forumului si implicit a concursului dupa ianuarie 2010, cand nr. mesajelor si participarea a crescut exponential! daca se face o statistica simpla se poate lesne observa ca in jur de 50 de membrii reprezinta motorul acestui forum, implicit al site-ului, restul participantilor formuleaza intrebari gen ghicitoare sau repeta teme abordate deja.

dar la lista castigatoriilor apar useri caastigatori la fiecare editie.... undeva este o greseala...sau nu m-am uitat eu cum trebuie....

?

32

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

pelly67 A scris:
sece4u20 A scris:

concursul sa incheiat acum se va delibera. rabdare sa vina domnul florin sa zica ce are de zis.

cum s-a inchis?????concursul se incheie pe data de 30.04.2010! abia suntem in 01.04.20101...ati schimbat data?
...bine asta daca nu este pacaleala!

sau inchis toate concursurile pentru ca sunt probleme de host si pentru ca sunt aproape pe ultimul loc cu acvariul meu !!!

33

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

sece4u20 A scris:
pelly67 A scris:
sece4u20 A scris:

concursul sa incheiat acum se va delibera. rabdare sa vina domnul florin sa zica ce are de zis.

cum s-a inchis?????concursul se incheie pe data de 30.04.2010! abia suntem in 01.04.20101...ati schimbat data?
...bine asta daca nu este pacaleala!

sau inchis toate concursurile pentru ca sunt probleme de host si pentru ca sunt aproape pe ultimul loc cu acvariul meu !!!

sigur este o gluma!!!!!!!! lol:lol::lol::lol::lol::lol:

?

34

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

kokos A scris:
pelly67 A scris:

oricum este un pas mare de tot!!!! de la editia 1 la 7 nu a participat nimeni!(desi erau cca. 2500 useri)
...in perioada 19 August 2008 - 01 Noiembrie 2009 nici un user nu a postat la concurs nimic. prima participare a debutat cu editia 8. se simte o revigorare a forumului si implicit a concursului dupa ianuarie 2010, cand nr. mesajelor si participarea a crescut exponential! daca se face o statistica simpla se poate lesne observa ca in jur de 50 de membrii reprezinta motorul acestui forum, implicit al site-ului, restul participantilor formuleaza intrebari gen ghicitoare sau repeta teme abordate deja.

dar la lista castigatoriilor apar useri caastigatori la fiecare editie.... undeva este o greseala...sau nu m-am uitat eu cum trebuie....

Perioada: 01 Septembrie 2009 - 31 Octombrie 2009 Regulament Fara acvarii inscrise in concurs!
asta apare de la editia 1 pana la 7 incusiv

35

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

Deci cum ramane cu concursul?E pacaleala sau nu?:D

36

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

toate concursurile sunt perfect valabile. concursul cu acvariile tine pana pe 30 aprilie iar cel cu pesti acum a inceput. numai bine

37

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

sece4u20 A scris:

toate concursurile sunt perfect valabile. concursul cu acvariile tine pana pe 30 aprilie iar cel cu pesti acum a inceput. numai bine

Doamne... ce ma derutezi mai omule... m-am speriat....
Eu n-am dat note inca fiindca vreau sa le dau mai tarziu...

Ce ti-e si cu 1 aprilie asta...
lol lol lol

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

38

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

lol:lol::lol:

39 Editat de marian75 (2010-07-20 12:12)

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

Ssilviuu A scris:

Vreau sa intreb daca este permisa participarea unui user in concurs cu 2 albume in care este prezentat acelasi acvariu?cum este cazul userului "mooha919".Astept cu interes raspunsul.


dar cu tine silviu ce sa facem cand inscrii acelasi acvariu fara nici o modificare majora in doua editii de concurs doar cu alte poze (alte unghiuri ) ????

asta este din editia a 10 a  http://www.acvariidevis.ro/acvarii-utilizatori/ssilviuu/363

si acesta in editia a 9 a  http://www.acvariidevis.ro/acvarii-utilizatori/juwel-rio-125-ssilviuu/311



astept comentariile administratorului este corect nu mai zic caci pozele de ansamblu sunt chiar aceleasi parea mea   :frog


Este in conformitate cu regulamentul concursului?

natura un rau necesar smile

40

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

@marian75 Am scos unele plante fata de editia precedenta si am mai adaugat altele noi.Parerea mea este ca nu arata identic acvariile in cele 2 editii ale concursului.Daca administratorul considera ca acvariul merita eliminat din concurs , atunci asa sa fie .O sa pun aici si cele 2 poze cu acvariul din editia precedenta si cu acvariul din editia curenta.

Acvariu editia precedenta:
http://i32.tinypic.com/if31qe.jpg

Acvariu editia curenta:
http://i32.tinypic.com/1zqtyeq.jpg