21

Re: Concert AC/DC

da sunt superi tari! cu 4 mil. canta si la nunti ,am auzit! iti dai seama sa-i ai 1 ora?

22

Re: Concert AC/DC

Sa-i vezi la botezuri....:lol::P:mad::cool::/;):o:D:|:):(

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

23

Re: Concert AC/DC

nu ne-ai povestit cum a fost? tongue:P:P

24

Re: Concert AC/DC

Inca nu mi-am revenit......mai lasati-ma putin...:|:|:|:|

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

25

Re: Concert AC/DC

ok nu insist! ...pana in octombrie e bine? lol

26

Re: Concert AC/DC

Sal !!
sa va spun o faza tare cu concertul AC/DC !!
am un prieten care a cumparat bilete la concert,in loja VIP-urilor !!...mi le-a si aratat smile
dupa un timp,in ziua de luni(concertul a fost in weekend),se trezeste si el sa intrebe !! "Fratilor da cand e concertul AC/DC ?" lol lol lol

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

27 Editat de Andi66 (2010-05-23 01:22)

Re: Concert AC/DC

pelly67 A scris:

ok nu insist! ...pana in octombrie e bine? lol

Cam ce s-ar putea intampla in octombrie....???
Pana atunci mi-am luat bilete si la Aerosmith. O tin numai in pumni...:lol:

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

28

Re: Concert AC/DC

Andi66 A scris:
pelly67 A scris:

ok nu insist! ...pana in octombrie e bine? lol

Cam ce s-ar putea intampla in octombrie....???

atunci te vei calma

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

29

Re: Concert AC/DC

aqua A scris:

Sal !!
sa va spun o faza tare cu concertul AC/DC !!
am un prieten care a cumparat bilete la concert,in loja VIP-urilor !!...mi le-a si aratat smile
dupa un timp,in ziua de luni(concertul a fost in weekend),se trezeste si el sa intrebe !! "Fratilor da cand e concertul AC/DC ?" lol lol lol

hai sa fim seriosi!!! odata ce a  dat ceva milioane bune ca sa stea in loja vip fi tu sigur ca nu uita el sa se prezinte la concert. asta suna a vrajeala. oriunde te aflai in saptamana premergatoare concertului peste tot era vorba numai de acest concert. doar daca era intr-o pivnita,privat de orice legatura supraterana putea sa faca chestia asta.

30

Re: Concert AC/DC

aqua A scris:
Andi66 A scris:
pelly67 A scris:

ok nu insist! ...pana in octombrie e bine? lol

Cam ce s-ar putea intampla in octombrie....???

atunci te vei calma

Sper ca nu esti fan manele....probabil ca esti foarte calm de felu' tau

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

31 Editat de Andi66 (2010-05-23 12:25)

Re: Concert AC/DC

Iata si cateva poze, facute cu telefonul din pacate....:P

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

32 Editat de Andi66 (2010-05-23 16:11)

Re: Concert AC/DC

Subsemnatul in asteptarea granzilor...:P

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

33

Re: Concert AC/DC

La shoping....imaginea este super...pe fundal cu casa poporului wink

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

34

Re: Concert AC/DC

Si insfarsit trupa in actiune...pacat ca au luminile asa puternice si telefonul nu e chiar camera foto performanta.....:/

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

35 Editat de Andi66 (2010-06-03 17:55)

Re: Concert AC/DC

Si pentru ca orice incepe bine se termina dezastruos (in Romania) si pentru ca asa stim noi romanii sa ne facem de poveste, iacata intamplare: "Caravana trupei AC/DC a intrat intr-un conflict cu angajatii Companiei de Drumuri, la iesirea din tara, in Vama Nadlac, dupa ce drumarii au cerut spre verificare rovinietele din perioada de sedere, solicitare ilegala, iar apoi au pretins o suma de bani pentru a permite accesul spre Ungaria, dupa cum sustin reprezentantii rockerilor australieni. "Am primit o sesizare de la reprezentantii AC/DC, pe care am luat-o foarte in serios. Am declansat un control acolo si vom lua masurile cele mai serioase. Eu personal ii felicit pe cei de la AC/DC ca mi-au trimis o sesizare, eu de unde sa stiu ce fac angajatii de acolo...", a declarat pentru REALITATEA.NET directorul Companiei Nationale de Autostrazi si Drumuri Nationale (CNADNR), Dorina Tiron. Potrivit acesteia, reprezentantii trupei rock sustin ca li s-a cerut, la Vama Nadlac, cate 50 de euro pentru fiecare dintre cele 29 de camioane care transportau echipament, fara sa li se elibereze facturi. „S-a discutat pe seama rovinietei. Angajatii au cerut rovinieta, ei au dat-o, dar apoi angajatii au cerut rovinietele si din timpul sederii in tara, ceea ce nu era legal. Pentru ca nu au avut documentele, angajatii au cerut o suma de bani ca sa ii lase sa plece. Din plangere reiese ca li s-ar fi cerut cate 50 de euro pentru fiecare dintre cele 29 de camioane”, a precizat directorul CNADNR. "Vom trimite la Timsoara o comisie care va ancheta cazul, condusa de sefa Departamentului de Control", Ana Lutu, a mai spus Dorina Tiron. „Noi nu mai suntem responsabili de ce s-a intamplat dupa incheierea concertului. Daca s-a cerut intr-adevar spaga, e un lucru regretabil si nu pune Romania intr-o lumina foarte buna”, a declarat pentru REALITATEA.NET Sonia Lodi, PR Manager al companiei D&D East Entertainment, care s-a ocupat de organizarea concertului. Povestea spagii cerute celor de la AC/DC a inceput pe blogul lui Andrei Ciurcanu, care scria ca "romanii nu iarta pe nimeni cand e vorba de luat spaga. Si nu i-au iertat nici pe cei de la AC/DC dupa concertul din Bucuresti. Surse din Ministerul Transporturilor si din Compania Nationala de Autostrazi sustin ca angajati din Vama Nadlac au cerut soferilor camioanelor, care transportau echipamentul trupei rock, spaga pentru a putea iesi din Romania". Trupa AC/DC a sustinut la 16 mai un concert la Bucuresti, unde au participat aproximativ 60.000 de spectatori." asta e.....:( atata putem, atata facem....:(

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

36

Re: Concert AC/DC

i-au prins pe toti "angajatii" aia de la drumuri!...urmeaza o ancheta....si apoi....nimic, sau doar vreo 2 dati afara...femeia de serviciu si baiatul care spala geamurile wink

37

Re: Concert AC/DC

pelly67 A scris:

i-au prins pe toti "angajatii" aia de la drumuri!...urmeaza o ancheta....si apoi....nimic, sau doar vreo 2 dati afara...femeia de serviciu si baiatul care spala geamurile wink

Te-ai prins repede.....zici ca ai trait in Romania o viata lol:lol::lol:

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

38

Re: Concert AC/DC

Vai si-amar....

Vor mai veni ei oare la noi.. dupa intamplarea asta?
Si sa nu ne numeasca popor de mana a doua... asta e crudul adevar...
Pacat..

Imi amintesc, in urma cu cativa ani, la noi in Romania a fost oprit si trenul NATO, intr-o halta...
S-a facut si un film...
Se pare ca .. "pe-aicea nu se trece".... smile lol si ne luam rolul in serios... lol...

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

39

Re: Concert AC/DC

Lucia A scris:

Vai si-amar....

Vor mai veni ei oare la noi.. dupa intamplarea asta?
Si sa nu ne numeasca popor de mana a doua... asta e crudul adevar...
Pacat..

Imi amintesc, in urma cu cativa ani, la noi in Romania a fost oprit si trenul NATO, intr-o halta...
S-a facut si un film...
Se pare ca .. "pe-aicea nu se trece".... smile lol si ne luam rolul in serios... lol...

Oricum este turneul de adio in europa.....Pot sa ma consider fericit ca am apucat sa-i vad live.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

40 Editat de Lucia (2010-06-04 17:09)

Re: Concert AC/DC

Ai dreptate, esti dintre cei fericiti, dar noi... totusi n-ar fi trebuit sa le lasam amintirea asta... jenanta...

Pacat.. mare pacat..:(

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.