61

Re: Salutare tuturor

daemon A scris:
bogdivaio A scris:

Mna mai baieti sa tratez acum cu ea sa vad ce zice  lol  lol  lol ,,,da cred ca pt o butelie cu reductor si plina cu gaz numa vreo 30 min e disponibila  lol  lol  lol

P.S.de vede ce scriu aici ma sparge  lol  lol  lol

Tu las-o macar 10 si dupaia se razgandeste ea la mai mult

Sa sti ca miercuri ai sanse sa ajung cu ea pana acolo,sa fi acolo sa ridic pachetul si sa-mi semnei protectia muncii  lol  lol  lol

62

Re: Salutare tuturor

Daca vi pe akolo ii semnam amandoi transferul

Nothin like that dawg love i tell you
Not just any dawg, gotta be a Pit Bull
Yep, thats the only dawg for me
You dont wanna get caught in a pit with one a them boy
They make good companians, but even worse enemys
Its all on how you take it  [DMX]

63

Re: Salutare tuturor

pelly67 A scris:
bogdivaio A scris:

Mna mai baieti sa tratez acum cu ea sa vad ce zice  lol  lol  lol ,,,da cred ca pt o butelie cu reductor si plina cu gaz numa vreo 30 min e disponibila  lol  lol  lol

P.S.de vede ce scriu aici ma sparge  lol  lol  lol

in 30 minute rupi pisica pe genuchi!  lol  lol  lol

lol  lol  lol  lol  lol  da crezi ca de bata de baseball i se face greata?!  lol  lol

64

Re: Salutare tuturor

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL...ce mai zici Danele?!....Hai Romania !!!!!!!!! lol  lol  lol

65

Re: Salutare tuturor

am scris dincolo  lol hai CFR

66

Re: Salutare tuturor

dincolo ,aici ,e tot una  lol  lol  lol ..."i own you,you own me,it's the same thing..don't be cheap!"  lol  lol

67

Re: Salutare tuturor

salut si bine ai venit pe la noi. mai mult de atat nu am ce sa iti spun doar sa iti treci locatia la profil  big_smile

si mai baieti nu va mai dati pe langa domnul ca nu poate acum sa va de-a el reduceri daca lucra acolo. cel mult va poate ajuta cu informatii si comenzi. big_smile

68

Re: Salutare tuturor

coco A scris:

salut si bine ai venit pe la noi. mai mult de atat nu am ce sa iti spun doar sa iti treci locatia la profil  big_smile

si mai baieti nu va mai dati pe langa domnul ca nu poate acum sa va de-a el reduceri daca lucra acolo. cel mult va poate ajuta cu informatii si comenzi. big_smile

esti tare simpatic  lol  lol  lol  lol

P.S.spor la licenta

69

Re: Salutare tuturor

Eu nu zic decat atat: crabi big_smile si am incheiat, intelege cine poate tongue

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

70

Re: Salutare tuturor

Oaau yikes Da s-a scris nu gluma cateva ore cat n-am fost  lol  ...4 pagini din care doar cel mult 5% ar putea fi usor dar usor despre acvarisica!  lol  :sok  In ritmul asta in cateva zile te depaseste Paul ,indiferent ,cu drum sau fara drum la nevertebrate  wink  lol
Tarantulele sunt beton!Super! Mishto ca acum vara doar le scoti in camera si ...te lasa fara tantari... lol ...reciprocitatea,domnilor,nemaipomenita chestie! :sok
Ha! Acu` m-am gandit de unde vine:mi s-a "inpaienjenit" vederea! adik ti se suie jivina mica pe ochishor! Bun!

71

Re: Salutare tuturor

mi se pare super tare eticheta topicului  lol  lol  lol  lol  lol

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

72

Re: Salutare tuturor

coco A scris:

salut si bine ai venit pe la noi. mai mult de atat nu am ce sa iti spun doar sa iti treci locatia la profil  big_smile

si mai baieti nu va mai dati pe langa domnul ca nu poate acum sa va de-a el reduceri daca lucra acolo. cel mult va poate ajuta cu informatii si comenzi. big_smile

Bine v-am gasit... reduceri intr-adevar nu pot sa dau de la mine da schimburi precum cele negociate mai devreme..la orice ora.
Ce vroiai sa zici cu crabii allexya?? sa-mi iau si crabi?? lol  lol

Nothin like that dawg love i tell you
Not just any dawg, gotta be a Pit Bull
Yep, thats the only dawg for me
You dont wanna get caught in a pit with one a them boy
They make good companians, but even worse enemys
Its all on how you take it  [DMX]

73 Editat de allexya (2010-06-22 13:53)

Re: Salutare tuturor

Eu ti-i recomand total big_smile sunt geniali lol si eu sa imi iau crabi,  crabi vampiri mai exact  big_smile i-am vazut pe cei de la nevertebrate si am ramas cu gandul la ei  ^:)^  ^:)^
cum am zis mai sus, nu mai zic nimic tongue prea mult off

Super terarii, imi place cum arata, nu sunt fana tarantule dar nu pot sa nu admir restul peisajului.  :sok

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

74

Re: Salutare tuturor

Bine ai venit! smile

Vad ca se ocupa gasca cu intretinerea atmosferei..:)

Eu nu am citit tot ce era pe prima pagina, fiindca sufar de arahnofobie.... si am mutat repede sa nu vad ....

Eu as vrea sa vad un acvariu. smile

Numai bine si multe bucurii!  :fp

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

75

Re: Salutare tuturor

Lucia  :hug

76

Re: Salutare tuturor

Avatar A scris:

Lucia  :hug



Dan  :hug

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

77

Re: Salutare tuturor

Seniora LUCIAAAAAAAAAAA  :hug  :hug  :hug  :hug

78

Re: Salutare tuturor

bogdivaio A scris:

Seniora LUCIAAAAAAAAAAA  :hug  :hug  :hug  :hug

Signor Bogdan smile
:hug  :hug  :hug


(Sper sa nu se supere omul ...:) )

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

79

Re: Salutare tuturor

Multumesc de primire Seniora Lucia big_smile
Sunt si ceva poze cu acvarii..defapt la cum arata ai dreptate..nu se pot numi acvarii.
Cat despre arahnofobie, si prietena mea a fost...pana i-am facut cadou un puiut de tarantula. Momentan biata fata dupa o viata de suferinte cumplite in lumea asta plina de paianjeni este complet vindecata.

Nothin like that dawg love i tell you
Not just any dawg, gotta be a Pit Bull
Yep, thats the only dawg for me
You dont wanna get caught in a pit with one a them boy
They make good companians, but even worse enemys
Its all on how you take it  [DMX]

80

Re: Salutare tuturor

daemon A scris:

Multumesc de primire Seniora Lucia big_smile
Sunt si ceva poze cu acvarii..defapt la cum arata ai dreptate..nu se pot numi acvarii.
Cat despre arahnofobie, si prietena mea a fost...pana i-am facut cadou un puiut de tarantula. Momentan biata fata dupa o viata de suferinte cumplite in lumea asta plina de paianjeni este complet vindecata.


Cea zis fata de guppy ? smile a fost incantata banuiesc...