Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

la urmatoarea iesire fac tot posibilul sa ma prezint si eu big_smile

142

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

Andi66 A scris:
acvariidevis A scris:

Vizitati Branul, merita  :apl  :apl  :apl  :apl

Da...frumoasa fauna  :apl  se pare ca au evoluat bine de tot de cand nu am mai fost ultima oara.... :sok

:sok  lol  lol  lol  :sok

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

Printre munti si vai cu ortaci mei  yikes  yikes  yikes  yikes

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

Ce imi place sa privesc lumea de sus  :frogp  :frogp

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

145

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

ma bucur pentru voi
foarte frumos

146

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

Sa stiti ca Florin va induce in eroare! Nu a fost asa cum vrea el sa sugereze....!
A fost mult mai fain...!

P.S.
Si blonda...
Mai are ceva poze c ea, asa ca nu mai stati, cereti si voi sa le puna pe toate...! smile

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

cred ca tu le vrei si pe alea sexy , sau ma insel? big_smile  big_smile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

148

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

pai numai eu...?! smile

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

ciprian01 A scris:

pai numai eu...?! smile

daca vrei sa stricam prietenia mai leagate tu de blonda big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

150 Editat de ciprian01 (2010-07-05 01:00)

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

....pai eu am principii...! smile cum sa ma leg de ea?!
eu am iesit din piata asta! si odata iesit...greu mai intri! smile asa ca...!

am fugit!
noapte buna!

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

Spre bucuria lui ciprian am mai urcat cateva

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

152 Editat de kokos (2010-07-08 11:43)

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

Pey, sefu!?!? Unde-s pozele cu blonde fie si fete si beri wink;) wink arată pozele cu distractii nu alea cu drumetii......

?

153 Editat de Andi66 (2010-07-05 12:53)

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

pelly67 A scris:
Andi66 A scris:
acvariidevis A scris:

Vizitati Branul, merita  :apl  :apl  :apl  :apl

Da...frumoasa fauna  :apl  se pare ca au evoluat bine de tot de cand nu am mai fost ultima oara.... :sok

:sok  lol  lol  lol  :sok

Ce ? n-am dreptate ?.... :smoke

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

blondele raman la purtator big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

155 Editat de kokos (2010-07-08 11:45)

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

bine, dar brunete/roscate....mey, da' chiar nimic....Ciprian?????!!!!!! ati dormit acolo sau ce mama lu' Proces Verbal ati intreprins cercetasilor...... :pp  :noroc

"doi Florin"...tu ??? tot nimic?!?!

?

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

in numele celor 2 adica ciprian si doi florin imi cer scuze eu, insa am fost plecati toti trei pt cateva zile cu blondele, roscatele, brubetele si restul lumii asa ca nu prea au avut cum sa raspunda

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

V-ati intors, sefu?

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

158 Editat de ciprian01 (2010-07-09 01:47)

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

Pt cateva zile am fost plecat cu Florin(ii) smile in Germania. desi partea finaciara e ,,pe spini,, a meritat din plin.

Pe partea de acvaristica...no comment! Depresie am facut cand ma uitam la ce poate avea un ,,biet,, magazin! Ma uitam 5 minute prin magazin, ieseam sa bag o tigara ca sa ma linistesc...!

Ii multumesc lui Florin! Daca nu era el, nu ajungeam acum si nu stiu cand s-ar fi intamplat!
Acum voi mai face o iesire, cu siguranta, pregatit financiar pt a-mi aduce ceva pt marin si, evident, ceva pt apa dulce!

P.S.
Fetelor, desi am principii, dupa ce am incercat sa ,,ne clatim ochii,, pe acolo, personal recunosc ca...aveti cateva clase in fata! Si o spun cu...durere! smile

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

Unde le tii, Ciprian? ...principiile big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

160

Re: Unde mergem? La mare sau la munte?

tot tu....!? smile
nu le tin eu! din partea mea m-as debarasa cu placere de ele! dar ele se tin dupa mine! la principii ma refer...!