21

Re: Am o intrebare !

Am postat cam in acelasi timp si nu am apucat sa vad:ii sta bine asa Pacaliciul !!  :apl

22 Editat de aqua (2010-07-09 16:25)

Re: Am o intrebare !

sustin ce a zis maya !
nu vreau sa se mai stie ce am vorbit aici !
adica sa se stearga topicul !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

23

Re: Am o intrebare !

Gata mai ai reusit...esti PACALICI  ^:)^

24

Re: Am o intrebare !

maya A scris:

Jignirile la adresa unui user mai ales din partea unui administrator nu cred ca-si au rostul,sincer "coco" puteai sa-l faci cum iti venea la gura pe Pm,nu in public,te cred ca poate te enerveaza,eu nu-l cunosc pe acest "pacalici" dar nu cred ca este frumos sa ne jignim intre noi,nici macar prin Pm,ma repet poate ca atat de tare te-a enervat de nu te-ai mai putut abtine
Daca-mi permiti iti dau un sfat:Inchide topicul asta si gata
Hai "URA"

nu consider ''pacalici'' un cuvant jignitor/ofensator

PĂCĂLÍCI,  păcălici, s.m. Persoană care are obiceiul să păcălească, să facă farse. ♦ Numele unui joc de copii care se joacă cu un set de cărți de joc speciale, în care pierde cel care rămâne cu singura carte fără pereche. – Păcăli + suf. -ici.
Sursa: DEX '98

25

Re: Am o intrebare !

bogdivaio A scris:

Gata mai ai reusit...esti PACALICI  ^:)^

fiecare isi are titlurile lui ! smile
mie imi convine  :sok   :sok
la urma urmei ,vroiam sa imi pot edita mesajele ca asa,daca scriam gresit nu mai puteam sa le editez si postam de doua ori !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

26

Re: Am o intrebare !

coco A scris:
maya A scris:

Jignirile la adresa unui user mai ales din partea unui administrator nu cred ca-si au rostul,sincer "coco" puteai sa-l faci cum iti venea la gura pe Pm,nu in public,te cred ca poate te enerveaza,eu nu-l cunosc pe acest "pacalici" dar nu cred ca este frumos sa ne jignim intre noi,nici macar prin Pm,ma repet poate ca atat de tare te-a enervat de nu te-ai mai putut abtine
Daca-mi permiti iti dau un sfat:Inchide topicul asta si gata
Hai "URA"

nu consider ''pacalici'' un cuvant jignitor/ofensator

PĂCĂLÍCI,  păcălici, s.m. Persoană care are obiceiul să păcălească, să facă farse. ♦ Numele unui joc de copii care se joacă cu un set de cărți de joc speciale, în care pierde cel care rămâne cu singura carte fără pereche. – Păcăli + suf. -ici.
Sursa: DEX '98

nici eu nu l-am luat ca un cuvant jignitor !
wink mersi coco !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

27

Re: Am o intrebare !

Cand m-am referit ca l-ai jignit am citit bine ceea ce ai scris si eu unul asta am inteles ca te-a enervat nu pacalit cu ceva de l-ai facut "pacalici"
Si hai ca nu vreau sa intru in polemici mai ales cand nu este vorba de persoana mea