21

Re: Chiar nu ia nimeni nici o masura?

Andi66 A scris:

Prieteni, si pentru ca evenimentele se precipita, am senzatia ca va voi spune La revedere mai repede decat credeam.

Imi pare rau sa aud asta si de la tine, imi pare rau ca probabil te voi urma. sper insa sa nu se materializeze aceste afirmatii.

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

22

Re: Chiar nu ia nimeni nici o masura?

LAMENTABIL

23 Editat de MARCO555 (2010-07-25 00:34)

Re: Chiar nu ia nimeni nici o masura?

In cazul in care  allexya sau Andi66 parasesc acest site ii urmez cu toata stima si respectul, deoarece sincer dar sincer va spun ca nu este nici un curaj in a-ti arata formele cu care  esti inzestrat de la natura. Consider ca a fi curajos inseamna cu totul si cu totul altceva (CURAJ  Forța morală de a înfrunta cu îndrăzneală primejdiile și neajunsurile de orice fel; ).Acum m-am convins Romania este o tara de'' curajosi'' de aceea merg lucrurile  atat de bine in tara asta ,pentru ca sunt sustinuti acesti '' curajosi '' ci nu adevaratele  valori TRIST  FOARTE TRIST
O noapte buna sad   sad   sad

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

Re: Chiar nu ia nimeni nici o masura?

In primul rand imi cer scuze dar eu am fost plecat cateva zile si nu am urmarit firul discutiilor. Insa nimeni de aici nu a sustinut o persoana sau alta, mi se pare imoral. Daca s-a ajuns la o discutie atat de aprinsa pt simplul motiv ca o fetiscana care am inteles ca nu este nici macar majora, lucrurile sunt mult mai grave. Daca unul sau mai multi membri au ajuns la ideea ca ar trebui sa renunte la acest forum fiinca la un anumit subiect sau discutat anumite lucruri ce nu le sunt pe plac inseamna ca atat pot ei sa duca mental si aici nu vreau ca nimeni sa se simta jignit. Mai fratilor nu mai suntem COMUNISTI, TRAIM INTR-O TARA LIBERA. Noi toti trebuie sa construim aceasta tara libera. Eu nu pot sa banez pe cineva, iar daca voi nu purtati nici o discutie cu ea atunci se excludea singura asa cum au mai facut si altii. Eu am alte principii daca am banat pe cineva isi face un alt cont si continua discutia, daca se va exclude singur atunci cu siguranta nu va mai reveni. Din pacate pt noi am vazut un pic mai sus ca efectul de turma inca mai functioneaza in Romanica, eu in continuare cred ca sunteti oameni inteligenti cat despre "allexya" no coment, stie ea de ce.
Orice se va intampla eu voi pastra linia forumului in care vom discuta despre acvaristica insa vom pastra si buna dispozitie pe forum, iar personajele gen aqua au rolul lor in aceasta lume si pe acest forum. Cei inteligenti vor intelege.
Va doresc o Duminica placuta iar de maine o saptamana frumoasa.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

25

Re: Chiar nu ia nimeni nici o masura?

In ceeace ma priveste nu am nominalizat pe nimeni, probabil ca este "imoral", si pentru simplul fapt ca mi-am exprimat regretele ca suntem inconjurati si de personaje mai mult sau mai putin pitoresti (care se pare ca au locul si rolul lor) este "lamentabil", nu-mi ramane decat sa ma abtin in continuare, pentru ca nu as vrea sa regret pe urma, din respect prea mare fata de multi de pe acest forum, pe care pe unii dintre ei ii cunosc si personal.
Pentru ca democratic inseamna sa inotam impreuna, personal voi incerca, cat mai pot si mai am rabdare, sa ignor ceeace nu-mi place sau nu-mi comvine.
O duminica placuta sau mai bine zis ce a mai ramas din ea.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

26 Editat de inger_diabolic (2010-07-26 00:58)

Re: Chiar nu ia nimeni nici o masura?

Foarte bine, plec eu  .Nu are nici un rost sa raman aici si sa am atatia useri impotriva mea . :fmad  bye-bye

27

Re: Chiar nu ia nimeni nici o masura?

nu cred ca este nimeni impotriva ta ci sunt impotriva modului de prezentare. parerea mea.acum faci cum crezi.

28 Editat de aqua (2010-07-26 01:41)

Re: Chiar nu ia nimeni nici o masura?

inger_diabolic A scris:

Foarte bine, plec eu  .Nu are nici un rost sa raman aici si sa am atatia useri impotriva mea . :fmad  bye-bye

nu pleca !!
cum a zis si coco ! userii nu au nimic impotriva ta ! ci impotriva modului de prezentare !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

29

Re: Chiar nu ia nimeni nici o masura?

inger_diabolic iti spune ceva o icurajai sa puna poze  sexi, de fapt atunci ti ai schimbat si poza  de la avatar dar nu ta ajutat.