21

Re: Salutare

Salutare salutare

desi sunt in concediu si pe deasupra racit bine de tot ...m-am gandit sa revin cu ceva poze.

Am rugamintea de a fi duri in critici...poate am gresit ceva...si vreau sa corectez...nu sunt copil...deci suport criticile cu stoicism...

Bonus..poze cu Hades...micul sarpe boua constrictor

22

Re: Salutare

E schimbat inspre bine dar tot "ciorbita de pesti" este....fara suparare. Daca te-ai decis la Neoni, Tetrazona si Scalarii nu au ce cauta acolo (sau invers). Substratul e mult mai potrivit dacat cel albastru iar plantele le-ai aranjat destul de frumos. Cam prea multe feluri de pietre.
La urmatorul setup va arata cu siguranta mult mai bine.
PS: ce ai facut cu sarpele, e cumva modalitatea de ai face pe pesti sa fie cuminti....? lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

23 Editat de aqua (2010-08-16 18:14)

Re: Salutare

renunta la pietricelele alea verzi si la urna aia mare ca nu dau bine !
de asemenea renunta si la tetrazona
place foarte mult sarpele  big_smile
Andi mi-ai luat-o inainte tongue

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

24

Re: Salutare

Baieti...sincer...sarpele nu este al meu...ci al sotiei smile

ca sa pot pastra acvariul tre sa pastram si sarpele...un fel de compromis...ca in casnicie

Mi-e foarte drag de el...atat timp cat sta in terariul lui smile))

25

Re: Salutare

asllan A scris:

Baieti...sincer...sarpele nu este al meu...ci al sotiei smile

ca sa pot pastra acvariul tre sa pastram si sarpele...un fel de compromis...ca in casnicie

Mi-e foarte drag de el...atat timp cat sta in terariul lui smile))

Asta e...cunoastem compromisurile de genu', vorba ta "atata timp cat sta in terariul lui" e OK, daca nu....va trebui sa ne cumintim cu totii  lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

26

Re: Salutare

Sper sa se vada ca am mai invatat cate ceva.......oricum invat in continuare smile
......

Re: Salutare

Sunt chiar curios, cat de mare e terariul "serpisorului"?

Filmul e o arta, zic unii; e industrie, il contrazic altii.Nici una, nici alta!Vreti neaparat sa stiti ce e? Ei bine, ascultati-ma pe mine! E un mister!    (Jean Luc Godard)

28

Re: Salutare

pajeroking A scris:

Sunt chiar curios, cat de mare e terariul "serpisorului"?


L 80 l 40 H 50