41

Re: Intrebare

Omu, te cam joci cu pestisorii tai, pacat; mie m-i se rupe sufletul cind I-mi moare un gupy.....

:acvCauta s-al depasesti pe cel de linga tine dar,nu uita respectul.

42

Re: Intrebare

oricat de incepator ar fi 2M, are dreptate. si te mai joci si cu limba romana. a mai zis cineva ca nu esti pe mes. un pic de atentie data viitoare te rog.

43

Re: Intrebare

eXcesDeZel A scris:

Inca nu le-am bagat.Dupa ce se cicleaza le bag sau poate pana atunci am sa fac rost de alti caeruleus si red hongi si afro


eXcesDeZel A scris:

Deci am scos apa din acel acvariu.25% am bagat iarasi apa statuta.Astazi am facut la fel am scos 25% si am pus iar apa statuta.Am bagat ciclidele si nu au nimik.Sunt ok.Se jaoca printre Pietre manaca.


Deja, am un deja`vu cand incerc sa`ti explic, da`n fine. Mai omule, tu citesti inainte sa scrii, sau macar stii ce scrii? Acum zici ca nu le`ai bagat, acum le`ai bagat...Cum ciclezi tu acvariul? Scotand din apa si punand apa statuta?! Ti`am dat si eu pe alt topic, si alti colegi linkurile catre articolul despre ciclare. Eu nu pricep, de ce mai intrebi? Ne "racim gura" de pomana pe tine. Tu esti croit sa omori pesti, si gata. Ma rog pentru ei sa supravietuiasca, dar daca ai reusit deja sa omori ciclide, cu restu` o sa mearga repede.

Etiamsi omnes, sed non ego.