Re: Salutare tuturor

eu acum il vad...foarte, foarte frumos!!!!...bravo danut...ai o minunatie de acvariu....peste ceva timp...va fi o splendoare!!! bravo inca o data de la un incepator!!! :sok  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl

“Misiunea mea este sa- mi omor timpul, a lui - sa ma omoare pe mine.
Ne întelegem bine, ca între asasini.”
Emil Cioran

22 Editat de dan1977 (2010-10-19 02:10)

Re: Salutare tuturor

Multumesc baieti pentru sfaturi si ajutor!!! Bitane,Narcis asteapta sa il sunam sa iesim la o pizza ce zici,te bagi?  :noroc

23

Re: Salutare tuturor

dan1977 A scris:

Am scos spray bar-ul am orientat returul oblic

in sfarsit ma Dane , bine ca tia venit si tie mintea la loc. :stupid

24

Re: Salutare tuturor

dar de ce nu va impacati voi cu spray-barul?
eu il folosesc si pare a fi totul ok

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

25

Re: Salutare tuturor

bobi A scris:

dar de ce nu va impacati voi cu spray-barul?
eu il folosesc si pare a fi totul ok

atuci cand este montat sub lucil de apa este foarte OK.

26

Re: Salutare tuturor

Bine ai venit!:)

S-a conturat tare frumos acvariul tau!

Multa sanatate si bucurii! smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

27

Re: Salutare tuturor

eu zic ca debitul filtrului nu e asa important pe linga masa filtranta. eu daca as putea as trece foarte incet apa prin mediile filtrante pentru a avea o filtrare cit mai buna

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

28 Editat de Horia (2010-11-28 01:53)

Re: Salutare tuturor

Salut! Ai un acvariu de ma lasa  :omfg. E un exemplu de urmat pentru mine, mai ales ca am un Rio 180 ( eeeh mai sarac dar... big_smile ) Cand o sa modifici neoanele sa pui te rog o poza cu bricolajul ca sunt si eu interesat. Plantelele le ai foarte frumoase poate imi spui si mie de unde le ai ca la Brick am fost si nu prea am gasit mare lucru  sad

ERRARE HUMANUM EST SED PERSEVERARE DIABOLICUM / A gresi e omenesc, dar a persevera  este diabolic